RedNews (2012) (pořad) odpad!

píčovina, a z těch ženskejch je n blití

Slavnostní zahájení XXX. Letních olympijských her 2012 Londýn (2012) (pořad)

nejlepeí zahajovácí ceremoniál ze všech, byl takovej uvolněnej a mr. bean to totálně zabil. Narozdíl od Pekingu kde bylo vše urovnané a člověk si tam všiml každé chybičky, to bylo chaotické, ale krásné a srandovní výborně vymyšlené a hlavně originální. pro mě osobně byl vrchol večera skutí pěti kruhů a výstup Atkinsona. P.S. ti co nesledujou ani OH jsou pěkný ignoranti!!!

Americký zločin (2007)

Hodně silná káva, na kterou se asi už nikdy nepodívam, poněvadž mi tento film zkakil svou "odporností" náladu. Sutečně nechápu jak mohl tohle někdy někdo někomu dělat. Chvílemi mi bylo i špatně jako třeba při "označkování" břicha nebo při opalování cigaretou. Na konci filmu sem se málem rozbrečel a pozvracel a to z Gerty, Johna a Pauly. 99% Zajímavé komentáře: Hakha, Shadwell

Arizona Dream (1993)

V celku nadprůměrný film ale místy velice zdlouhavý(scéna s kmotrem trvý bezmála 5 minut), Johnny Deppův výkon a Emirovo Kusturicovo režie nepotřebuje komentář a to samé hudba Gorana Bregoviče která sama o sobě pozvedla film o 1*. 65%

Závrať (1958)

SKvělý thriller, skvělé výkony zvláště Kim Novakové a super strhující konec.. Těsně po skončení filmu sem si říkal že Vertigo je lepší než Psycho, ale po rozmyšlení jsem musel dát jen 4*, protože psycho je přece jen o tu jednu hvězdičku lepší

Klub sráčů (2000)

Je to sice totální pubertální pí.ovina ale bavil jsem se jejich demencí tak že sem musel dát 4*

Osvícení (1980)

Opravdu nebyl chytrý nápad pouštět si tenhle horor v půl dvanáctý v noci, protože sem se bál asi tak do čtyř do rána... Jinak bych řekl, že to byla nejlepší role Jacka N. v jaké sem ho kdy viděl a to sem si myaslel že lepší než v Přeletu už být nemůže.... REDRUM!!! REDRUM!!! REDRUM!!!

Johnny English se vrací (2011)

Velmi mne překvapilo že johnny nebyl tk neschopný jako minule ale byl vychytraly a chytrý čímž dostával své nepřátelé. Proto se mi líbil 2. Dil víc nez první