Amerika 3000 (1986)

Tohle prostě nemůžu hodnotit objektivně, když sem to viděl v němčině, předabovaný brutálně jednohlasným českým dabingem a když se děj točí okolo žen, který se po jaderný katastrofě staly vládkyně planety a z můžu se stali tupý, neandrtálský hračky na hraní a nebo otroci, či inseminátoři. Tohle se fakt jen tak nevidí, neskutečný béčko, který se prostě musí vidět, i když to je vlastně šílená debilita. No a ještě ty hlášky - Ty mizerná buchto, já ti ukážu!, prostě 5*, jinak to nejde.

Candyman 3: Den smrti (1999)

Po kvalitách druhýho dílu ani vidu ani slechu, natož po kvalitách prvního. Candyman 3 už je jen a pouze velice jednoduchá až skoro stupidní jakž takž vyvražďovačka ve stylu Freddyho noční můry 4 a výš a jediný co mě při sledování drželo při životě byl už typicky výbornej Tony Todd, kterej tomuhle braku dodával aspoň trochu tajemnou atmosféru průpovídkama svým charismatickým hlasem a s hákem vraždil opět hodně brutálním a potěšujícím způsobem

Záchranáři (2006)

Pokud by byly ve filmu jen ty záchranný akce, tak je to bomba, protože jsou fakt skvělý a správně adrenalinový, ale jelikož se toho dočkáme jen chvilku na začátku a pak na konci a zbytek je vyplněnej 2 hodinovým záchranářským výcvikem, kterej sice moc nenudí, jenže ani moc zábavy nepobral, tak je to jen další vcelku průměrnej film o výcviku a následným chvilkovým nasazením do akce s celkem stupidním koncem, kterých tu už bylo spousta

Tygří spáry 2 (1993)

Jo ta nostalgie, Billy Blanks byl prostě skvělej akční video béčkař a i když dneska už jsou filmy s nim trošku laciný a souboje mírně řečeno odfláklý, pomalý, nepřesný a nebudu zastírat, že i občas směšný, tak se na to pěkně vzpomíná, navíc tu hrajou dva největší záporáci těhle filmů Bolo Young a velký super tupý hovado Matthias Hues, kdy je ale záporák bohužel jen Hues, což je podle mě škoda. Tygří spáry 2 jsou asi hlavně pro ty, co už to viděli dřív a rádi zavzpomínaj, protože jinak to fakt moc kvality nepobralo

Odstřelovač (2009)

Souboj elitních sniperů ve městě, jo zní to moc pěkně, ale konečný zpracování už je horší, příběh je neucelenej a tim pádem roztahanej a nudnej a postavy se mi celkem silně pletly, takže sem většinou nevěděl kdo kde co zrovna dělá a navíc ani sniperská akce neni kdovíjak hustá a to je to to nejlepší, co se tady dá sledovat. 2,5*

13: hra smrti (2006)

Nejlepší thriller, co jsem tenhle rok a možná i ten minulej viděl, sice se to rozjíždí pozvolna, ale každou minutou to nabírá tempo, atmosféru i napětí a finiš je fakt zdrcující. A i když mě dostane teda máloco, tak ta bašta v restauraci mě mírně rozhodila.

Candyman 2: Sbohem masu (1995)

Vůbec né tak špatný, jak se podle hodnocení zdá, podle mě to je docela důstojný pokračování špičkový jedničky, kterou považuju za jeden z nejlepších hororů vůbec. Nicméně je pravda, že to tak trošku trpí přemírou snahy, aby to bylo stejně kvalitní a aby to mělo stejně hutnou atmosféru jako jednička, což je v podstatě nereálný a tak v první polovině se to pak zdá trošku křečovitě natočený, ale následně druhá půlka už se mi líbila daleko víc, opět je tu slyšet hodně výraznej a mrazivej candymanovskej hudební motiv a Tony Todd je zase špičkovej a jeho vraždění hákem perfektně drsný.

Cyborg Cop (1993)

Průměrný béčko, u kterýho asi nemůže být pochyb, že se nechalo inspirovat univerzálním vojákem, ale je to o hodně slabší, tupější a David Bradley i přes fakt, že s sebou furt nosí frajerskou ledvinku, toho moc nepředvede a jeho vlohy pro souboje nejsou zrovna na moc vysoký úrovni a tak jediný, co stojí za řeč je, když se dostane k nějaký palný zbrani a připíše si pár killů a následně ještě stojí za zmínku Alonna Shaw, která ukáže svoje dvě velký přednosti a je se fakt na co dívat, ale to je tak všechno.

Rudý škorpion (1988)

Viděl jsem to jako malej a jediný co jsem si pamatoval bylo, že Dolpha bodnul škorpión někde na poušti, víc nic, takže jiný řešení, než to vidět znova prostě nebylo. A teď když sem to po letech viděl, tak musim říct, že se jedná fakt o správný akční béčko s enormně drsně se tvářícím Lundgrenem, kterej snad překonává i sám sebe z Rockyho IV, což už je teda co říct, navíc Dolphovou rukou, potažmo kulometem a v jednom případě i největším dělem, co se snad kdy dostalo jakýkoliv akční ikoně do ruky, sundá několik desítek rusáků a jednou ranou i vrtulník. Takže nakonec jediná chyba týhle akční masáže je fakt, že je v příběhu zhruba 30ti minutová nudná mezihra, kdy se z Lundgrena stává "hodnej" a nevyhne se to stupidním dialogům, ale jinak super

Ztracený ostrov (2009)

Ze začátku docela slušnej horor a objeví se i dvě lekačky založený na zaručených hororových postupech a rozhodně fungujou, následně se ale film spíš zaměří na vyvražďování těch pár postav, co na to jsou dějem předem připravený, což jsem původně s radostí kvitoval s nadějí na nějaký gore, ale bohužel to bylo udělaný vcelku o hovně a žádný gore scény se nekonaj a je tam jen několik rádoby napínavých scén, ale i tak to je slušnej béčkovej horor, kterej nechává vzpomenout na béčkový sračko-skvosty Kongo a Ostrov dr. Moreau a nakonec sem se u toho vcelku bavil