Policajtka (2001)

Jennifer Lopez se ve filmech, ve kterých se objevuje velmi ráda stylizuje do rolí silných nebojácných žen. Většinou to ale hraje tak blbě, že se na to nedá dívat.

Will a Grace (1998) (seriál)

Příliš nerozumím oblínosti tohoto seriálu. Nicméně jeho v podstatě průměrné hodnocení dává tušit, že se svou jednou hvězdičkou nejsem zcela mimo.

8. míle (2002)

Na to, že šlo o roli napsanou pro Eminema, kterou si také sám zahrál to není až taková hrůza. Naopak bych řekl, že film překvapil, i když toho fuck tam na mě bylo až moc, ale asi se v Detroitu tak mluvilo a mluví.

A Dirty Western (1975)

Kdo má rád 70. léta v pornu a k tomu trochu více než drsné akce (na tu dobu určitě), bude spokojen.

Super Size Me (2004)

Morgan Spurlock je šílenec, ale zároveň průkopník. A v čem? Ukázal nám na vlastní kůži, co je fast food zač, co může způsobit a neoháněl se přitom jen pořád nějakými studiemi australských vědců, ale jednoduše to ukázal na sobě.

Letka 633 (1964)

Nejsem nijak extra vysazen na válečné filmy, takže to možná tak nedokáži ocenit. Každopádně jde asi o povedenou záležitost.

The Pacific, film o seriálu (2010) (TV film)

Pacific sám o sobě je vlekolepá show. A i když jde o krátký seriál, určitě si zaslouží také film o seriálu.

Teleautomat (2013) (pořad)

Už to není to, co to bývalo, co si budeme povídat. Pomyslnou laťku pořadu zvedá nikdo jiný než kultivovaný Marek Eben.

Obří mosty (2006) (TV film)

Pro stavbaře asi naprosto jasná jednička, já se se zájmem pokaždé podíval. A některé ty záběry jsou skutečně úchvatné.