13. komnata - 13. komnata Jany Šulcové (2007) (epizoda)

Nevím o tom, že by zrovna Jana Šulcová byla jednou z nekrásnějších českých hereček, jak se píše v anotaci. Rozhodně ale jde o velikou stálici filmové a divadelní scény, která ma za sebou řadu kráýsných rolí.

13. komnata - 13. komnata Jaroslava Čejky (2008) (epizoda)

Karoslav Čejka je smutný příklad divadla a filmu. Člověk, který na sklonku života nikoho nezajímá je idální pro dokument, po kterém se chcete cítit hodně špatně a zklesle.

13. komnata - 13. komnata Jaroslava Pouzara (2006) (epizoda)

Hokejista a zranění/nemoc, to je vždycky vděčné téma na zfilmování pro dokument. Všichni víme, že sportovec se dře na to, aby vyhrával. Když je mu to po slibném rozjezdu kariéry zamezeno, tak je to vždycky špatné. Ale nejinak by tomu bylo i u nesportovce.

13. komnata - 13. komnata Jaroslava Wykrenta (2011) (epizoda)

Nestálý muzikant, který toho hodně vyzkoušel a vlastně ani nikde pořádne nezakotvil. Skoro si myslím, že toho osobně zpětně dost lituje.

13. komnata - 13. komnata Jaroslavy Obermaierové (2007) (epizoda)

Za mlada velmi půvabná herečka. Jako jedné z mála totiž Jaroslavě Obermaierové vyloženě slušely krátké vlasy a tím se také odlišovala a tím také řadu muží zaujala. Skoro bych to přirovna k takové Meg Ryan.

13. komnata - 13. komnata Jiřího Krytináře (2006) (epizoda)

Malý vzrůstem, vysoký duchem, alespoň tak se snaží působit náš nejmenší (rozuměj nejnižší) herec, který zahrál řadu šašků, ale málo klasických dramatických rolí.

13. komnata - 13. komnata Jeronýma Klimeše (2010) (epizoda)

Psycholog může být někdy i zábavný a to tedy Jeroným Klimeš je, ovšem musí mít svůj den. Jindy bych asi u něj měl pocit, že na mě chce vyzkoušet nějaké psychofígle.

13. komnata - 13. komnata Jiřího Ježka (2008) (epizoda)

Vůle jedince je nezměrná a Jiří Ježek to dokazuje ze 125 procent. O tom, že něco nejde tenhle člověk nechce slyšet a to je dobře, rozhodně inspirace pro nás všechny.