The Bronze (2015)

Skvěle natočený, skvěle zahraný. Pro tenhle film nemám žádné negativum, naopak. Zábava po celou dobu, skvěle sprostá a drzá Melissa Rauch, s velkým citem výborné dramatické scény. Neskutečná píchačka, u který jsem si málem smíchy stříknul do gatí. Pro mě jasných 100%. Film Si zaslouží větší pozornost a vyšší hodnocení.

Zázračná planeta - Série 2 (2016) (série)

Po třech dílech, jsem si naprosto jist, že tato série dokumentů je opravdu vítězná. Samozřejmě, člověk hned uvažuje nad tím, jak těžké to vše muselo být a kolik času to stálo, aby vše mělo správný dramatický a výstižný záběr. Většina scén je zaměřená na oblasti, kam se jen tak normální člověk nedostane, naopak oceňuji obětování lidí ze štábu, kde trpělivost byla hlavním aspektem k natočení úchvatných záběrů členů naší planety a jejich průběhem života, ať už jde o přežití či rozmnožování a to vše, za těžkých podmínek, které by si člověk nedovedl vůbec představit. Těším se na další díly a ve skrytu duše doufám, že po pár letech nebudu někde číst, že přibývá těžce ohrožených nebo vyhynulých druhů! Bohužel faktem je pravda, kterou ví většina lidí a ani si ji neuvědomuje, jak rychlým a zvráceným způsobem decimujme naší planetu na úkor přežití vysoce se rozmnožujícího lidstva.

Criminal: V hlavě zločince (2016)

Svižné tempo, žádný kličky, parádní akce, já jsem naprosto spokojen. Jen malinko víc tam mohl být Ryan Reynolds, ale zas na druhou stranu jsme si mohli užít Kosťu, co by hnojem nasáklýho vraha, který křehne a přitom pořád láme kosti a rozbíjí lebky. Další pozitivum byl Lee Jones v roli srdcatého doktora, ikdyž neměl moc prostoru. Filmová romantika na nedělní odpoledne a dobře strávený čas.

Orel Eddie (2016)

Nevím jak a nevím proč, ale film mě naprosto pohltil! Skvělé obsazení a naprosto výborná hudba, která podkresluje děj, jenž mě nenechal na chvilku zavřít oči. Naprosto vkusné a obyčejné věci dělají z tohoto snímku výbornou dramatickou komedii, kterou jsem si zamiloval hned od začátku. Hugh Jackman ve vedlejší roli s cigaretou v puse a placatkou, mě strašně bavil :) A prolínání Ch. Walkena a jeho závěrečnej štěk, super :)

Policajt ze sámošky 2 (2015)

Dvě hvězdy dávám jen proto, že všechno nebylo úplně tak trapný, jinak je to velký propadák s malým nádechem parodie. Škoda, že se z toho stala podprůměrná kejda.

Miluj souseda svého (2014)

Ironie, dojetí, drama, smutek a štěstí představují pro mě moc podařenou podívanou. Skvělá hudba, moc příjemně to působilo. Herci úplně úžasní. Konečně Melissa McCarthy nehrála jen potrhlou ženskou, o Billovi nemusím psát nic kladné, to je samozřejmnost. Po filmu mám přehnaně moc pocitů štěstí a proto celých pět hvězd.

John Wick (2014)

Parádní odreagovačka na nedělní večer. Vkusná hudba a rychlé tempo zaručí skvělou podívanou. Na konci filmu jsem byl štastný za dobrý filmový zážitek. A že to bylo přehnané? To si nemyslim, občas to chce jen se kochat a počítat prostřelené hlavy. :D

Smrtonosná past (1988)

Legendární John McClane a jeho urážlivé kecy, co jeho nepřátele vůbec nevnímali. V napínavém trháku nás ohromí neoblomný drsňák, co si ze vším poradí. V mém náctiletém období to byl můj idol akčního hrdiny. A nesmím zapomenout na romantiku, s kterou to krásně končí :)

Zakázané uvolnění (2014)

Hysterický ženský, který se profackujou navzájem, za účasti alkoholu a bouřky. Spousta žvanění o ničem a žánr komedie sebrala asi ta bouřka ve filmu. Naprosto zbytečnej film. Jedna hvězda za tu lesbickou scénu a neoblomnýho Sokola, kterej pořád přesvědčuje svýho kolegu o jeho homosexualitě :D

Lucy (2014)

První půlka docela ušla, ale pak to nabralo směr, který mi moc nesedl. Škoda, že scénář se vydal do jádra vzniku "buňky", mohlo tam být více drama a méňe sci-fi. Každopádně to nelze srovnávat s Limitless, kde měl film uplně jiný záměr s využitím mozkové kapacity. Více propracovanosti nad scénářem by neuškodilo a film by měl určitě větší potenciál zaujmout diváka natolik, aby měl pocit, že svůj mozek po skouknutí využije více. Pro mě 65% za dobré, avšak ne dobře dokončené dílo. I tak pro mě Luc Besson zůstává nadprůměrným scénáristou a režisérem.