• Thriller

Bourák (2020) odpad!

Toto nie je film, to je paródia na film. ODPAD!

Zbouchnutá po záruce (2019) odpad!

Mal som to pustene ako podmaz a presne na to je to určené. ODPAD!

Děsivá temnota (2018)

Rejžo si uletel a hral to na divákov presne tým štýlom, akým to nemám rád. Čo už. Inak priemerný thriller s fajn obsadením a pomaličky rozmotávanou zápletkou. 2 z 5

Vánoční výsadek (2020)

Také to romantické ňuňu v krásnom tropickom prostredí. 1 z 5

Můj andílek (2019)

Našťastie to neskončilo prvoplánovo a malo to aj dobre dramatické scény. Žiaľ, opäť otrepaný príbeh v tv prevedení. 1 z 5

Havel (2020)

Som sklamaný. Viac som sa dozvedel z Českého století a Dubčeka ako z tohoto snímku. Čávo sa síce podobal, ale rečovo ani vizuálne. Potešila ma ale postava Landovského v podaní skvelého Hoffmana, ktorý to tam držal, ako len vedel. Opäť sa len ukázala sila marketingu a reklamy, ako z hovna filmu spravili skoro trhák. Ušmutlané 2 z 5

Bestiář mladé chůvy (2020) odpad!

Mať predplatený Netflix a vidieť toto, nemal by som ho viac predplatený. Ide to do piči a snažia sa získať divákov Disney Channel. Chabý pokus. ODPAD!

Temné zločiny (2016)

Ja som to Jimovi cele uveril, aj ostatným. Náročný, dramatický film, poľská krimi, ktorá sa tak plaholčí minutážou aby v závere ukázala to, čo je jasné už dávno. Nie zlé, len veľmi temné, depresívne a chýbalo tomu niečo, z čoho by behal mráz po chrbte. 3 z 5

Volání divočiny (2020)

Veľmi pekný digitál. Krásna príroda, rozumná minutáž. Zápletka šablónka, frajerka pri tom asi trikrát revala a ja som mal šťastie, že tam cigán nebol veľmi dlho aby mi to úplne znechutil. Za mna spokojnosť a Ford sa do role zálesák-vyžitý dedo hodil dokonale. 3 z 5

Časové pásmo bylo změněno