• Thriller

Meky (2020)

Úplne v pohode dokument, ktorý podáva presne taký obraz, akým je samotný Meky. Pohodový, vtipný, plynúci. Nehrá sa to niečo, na rozumnej minutáži je prierez jeho životom a karierou, hrajú do toho hity, archív je na neho bohatý a tak sa je načo pozerať. Hlavne tam odznejú aj informácie, o ktorých bežný divák nevie. V kine asi zbytočnosť, šup s tým do telky a pravidelne reprízovať. K zimným večerom s čajíkom a pod dekou. 3 z 5

Hubieho Halloween (2020)

Veľmi milé prekvapenie. Sandelr ktorý mi neorbil nervy, príjemne som sa pobavil, malo to aj dej, aj dramatické to bolo, dokonca aj strašidelne miestami. Veľmi fajn. 3 z 5

Bourák (2020) odpad!

Toto nie je film, to je paródia na film. ODPAD!

Zbouchnutá po záruce (2019) odpad!

Mal som to pustene ako podmaz a presne na to je to určené. ODPAD!

Děsivá temnota (2018)

Rejžo si uletel a hral to na divákov presne tým štýlom, akým to nemám rád. Čo už. Inak priemerný thriller s fajn obsadením a pomaličky rozmotávanou zápletkou. 2 z 5

Vánoční výsadek (2020)

Také to romantické ňuňu v krásnom tropickom prostredí. 1 z 5

Můj andílek (2019)

Našťastie to neskončilo prvoplánovo a malo to aj dobre dramatické scény. Žiaľ, opäť otrepaný príbeh v tv prevedení. 1 z 5

Havel (2020)

Som sklamaný. Viac som sa dozvedel z Českého století a Dubčeka ako z tohoto snímku. Čávo sa síce podobal, ale rečovo ani vizuálne. Potešila ma ale postava Landovského v podaní skvelého Hoffmana, ktorý to tam držal, ako len vedel. Opäť sa len ukázala sila marketingu a reklamy, ako z hovna filmu spravili skoro trhák. Ušmutlané 2 z 5