• Thriller

Pomsta na druhou (2022)

Malo to zvrat. To som v takomto hovne nečakal. 1 z 5

Večírek smrti (2021) (TV film) odpad!

Toto by zachránili len cecky. Veľa. ODPAD!

Hluboce pod vlivem (2022)

Rosenthal naservíroval klasiku. Nenadchne, nezarmúti. Páčilo sa mi predostretie netradičného sveta potápačov, postavy šak klasika plochota. U čajky aj doslovne. Cigán boj hajzel už od pohľadu, ale taký záver som nečakal. 2 z 5

Poslední poprava (2021)

Porabkári v NDR boli takí istí kokoti ako u nás. Klamstvo, komunizmus, Lenin vytetovaný na zadku a strana a národ na prvom mieste. Beda, keď si bol uvedomelý súdruh, ktorý robil síce to isté, ale po čase pochopil, hlavne keď ochutnal imperialistický hambááger, že totok asi neni úplne kóCher. A len za pokus o emigráciu dostal život skracujúci rozsudok. Príbehovo fajn, podanie ale zbytočne na vážno, dlhé a pochmúrne. 3 z 5

Oliver a bazén (2022) odpad!

To červenovlasé monštrum bol muž? ODPAD!

Gomora (2020)

Klasická taliančina. Drogy, zbrane, zberba, nesúvisiace príbehy a na konci oznam, že je to inšpirované skutočnými udalosťami. Tak prečo s tým kurva niečo neurobia? 3 z 5

Láska ve vile (2022) odpad!

Prečo tak telentovaný režisér zo začiatku milénia, ktorý si vedel vyberať projekty, skĺzol do takýchto romantických hoven? Kedy nastal ten zlom? A samozrejme, je to Shitflix, zberači a buzeranti sú povinnosť. ODPAD!

Tár (2022)

Dirigent - človek, ktorý je platený za to, že kurví robotu desiatkám profi hudobníkov. A hentáto teplá kurva to kurví ešte aj sebe a svojej "rodine". Katka sa na staré kolená dostala do škatulky pamätených ultrapíč, tam sa našla, to jej sedí a za to bude dostávať sošky. Nemám silu sa k tomuto ani viac vyjadrovať. Nudná, superdlhá, pocitovo nikdy nekončiaca teplá píčovina o hudbe, ktorá tak zaujímavo začína aby skončila tak, ako skončila. A vy všetci, čo tomu dávate plnú palbu, ste kokoti. 1 z 5

Fabelmanovi (2022)

Ja som vedel, prečo na toto hovno neidem do kina. Všetko v jednom filme. Od zapálenia sa, cez trable, rodinné hovná, problémy na strednej až po výšku. Najhoršie na tom je, že ma to absolútne nezaujímalo a už vôbec som nemal chuť skoro tri hodiny pozerať na bandu židov. Lenže, žid ktorý v holomúde niečo znamená si natočil film o akože svojom živote, čo sa ostatným židom v akadémií bude nesmierne páčiť takže to pobere všetko, čo bude môcť. Takže ultra dlhá píčovina, ktorá keby nevznikla, nikomu by to nevadilo. 2 z 5