• Thriller

Heist 88 (2023)

Zberačská porábka o využití chyby v systéme v hodine dvanástej. Taký lepš tv film so zápletkou a zvratmi. 2 z 5

Jak zabít svého manžela: Příběh Nancy Brophyové (2023) (TV film)

No, život ťa prinúti. A ešte keď ti to myslí a živíš sa vymýšľaním príbehov, je to nebezpečné.  Stále je to ale veľmi lacný hraný dokument, či čo to chcelo byť. 1 z 5

Kaple (2023)

Asi narušená čajka si brnká na klavíri lebo nejakú súťaž rieši či čo. Ako podmaz skvelé. 1 z 5

Létání pro začátečníky (2023)

Ja som sa veľmi nezasmial, ale udržalo si to dekorum a neskĺzlo to do úplných hoven. Viem si predstaviť, že takéto kurzy fakt existujú, ale situácie sú prehrotené. 2 z 5

Nejhvězdnější noc popu (2024)

Príbeh jednej pesníčky na jednom mieste. Skôr sa na tom odvaria naši rodičia, lebo predsa, boli to ich speváci. Avšak dobré, príbeh zaujímavý, ako dokument to fungovalo. 3 z 5

Nechvalně proslulý Youseff Salem (2022) odpad!

Filmy o arabáčoch mi neprídu vtipné. Nepríde mi vtipná ich kultúra, pravidlá, náboženstvo, výzor.... Americká fikcia je síce tiež kokotina, ale aspoň na úrovni. ODPAD!

Putin versus Navalnyj (2021) (TV film)

Celé to malo byť dabované, tie titulky mi vadili. Inak nemám čo. 4 z 5

Einstein a bomba (2024)

Nvm, či to malo byť milkovanie zo strany Netflixu alebo seriózna práca. Má to byť obhajoba? Tak či onak, pokrok nezastavíš a to, že Oppi z toho spravil ničivú zbraň, nemohla byť jeho vina. 2 z 5