• Thriller

Brutální vedro (2023) odpad!

Už dlho tu nebol český film z kategórie čo to kurva....? Super ODPAD!

Tři tisíce kousků (2023) odpad!

Film o maďarských cigánoch. Ale dal som to celé, nech mi aspoň to slúži ku cti. ODPAD!

Reality (2023)

Nezvyčajný film. Konečne niekto ukázal, ako prebieha zatýkanie a výsluch. Je to silná psychológia. Herecky silné, ale Sydney máme radšej v iných "polohách". 3 z 5

Zlobivá devítka (2023)

Markíza, sobota doobedia, tam to patrí. A ja som už starý na totok. 1 z 5

Život vzhůru nohama (2023)

Pandémia bola náročná a toto je síce pritiahnuté za vlasy ale určite založené na reálnom základe. 1 z 5

60 minut (2024)

Nemecká MMA fightovačka, ktorá má jednoduchý príbeh a filmové bitky. Stačí si pozrieť jeden turnaj aby človek videl, že real bitky, aj keď cvičených ľudí, takto nevyzerajú. Cením ale cast, že nepotrebovali menšiny a Shitflix im to schválil. Stále som mal ale pocit, že oveľa lepšie by to fungovalo ako onetake film. 2 z 5

Láska, stalking, vražda (2024)

Ono, popravde ma tá porábka neprekvapila, lebo som s tým do toho išiel, že to niečo takéto bude. Avšak stále to bolo pekné psycho. 4 z 5

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024)

Ja som dostal presne to, čo som očakával a na čo ma navnadil trailer. Oteplená ružová Godzillka tu hrá len tretie husle, zase je tá zlá, aj keď už menej ako predtým. Skôr je to o opičákovi a jeho svete, v ktorom žije a v ktorom sa dejú podivné veci. Zo zdanlivo pokojnej dutej zemi sa stane válečné bojisko a dvaja rivali musia spojiť sily. Súboje, farbičky, rev a miestami aj vtipné hlášky. Presne to som chcel a to som aj dostal. Záverečný súboj na povrchu bol perfektný. Silné 3 z 5 (premiéra, 4dx, CC)