Volavka III (2003)

Slabé završení, slavné kriminální trilogie, jejímž vrcholem byl první díl. Poté začala kvalita prudce klesat.

Rozchod (2009)

Minimalistický film s obdivuhodným výkonem Kristin Scott Thomas, hrající ženu, která hledá útěk z nudného (ale lukrativního) manželství v náručí muže, který má temnou minulost a ničím zajímavou budoucnost. Bohužel i přes minimální filmovou stopáž, se film nepříjemně vleče. Ale už jen kvůli Kristin stojí za vidění.

Venuše v kožichu (2013)

Jiskřivá, sexuálně jiskřivá konverzačka o dvou výborných hercích. I přes uzavřený prostor jednoho divadla se jedná o velice zajímavý a chytlavý film, který však nedokáže udržet skvěle nastolené tempo ze začátku.

Posel ztracených duší (2005) (seriál)

Fantasy seriál pro ženský se vším všudy. Hlavní problém je v tom, že je každý díl prakticky stejný.

LOL (2012)

Očekával jsem peklo a nakonec to docela přežil. Přesto nijak záživný remake francouzského snímků o matce a dospívající dceři, které se chovají jak krávy, ale ne a ne si to uvědomit.

Protiklady se přitahují (2008) odpad!

Jedna z nejhorších variací na téma "lásky kamarádů až po sexu", kterou jsem kdy viděl.

Zabít Zoe (1993)

Silně nepovedený pokus (spoluscénáristy Quentina Tarantina) o krvavou tarantinovku, které v 90. letech po úspěchu Gaunerů a Pulp Fiction (v tomhle případě ještě před) frčely. Krvavé to je dost, zábavné skoro vůbec.

Bite (2015)

Nijak zábavná nechuťárna, která dá trochu vzpomenout na slavnou Mouchu Davida Cronenberga. Jen zde není tak hutná atmosféra ani hrdina, se kterým by se divák sžil.

Cesta do Indie (1984)

Pro mě absolutně nejslabší film Davida Leana. Pokud jsem u jeho jiných filmů občas pociťoval nudu, zde jsem jí vnímal po celou dobu.

Triple 9 (2016)

John Hillcoat jakoby se inspiroval Davidem Ayerem a natočil si svou vlastní drsnou kriminálku s policejního prostředí. Tentokrát z prostředí značně zkorumpovaného a po všech směrech shnilého. Hillcoat umí pracovat s vykreslením charakterů i drsným prostředím, (jak dokázal v Zemi bez zákona) ale tentokrát mu nějak ujela ruka. Má k ruce spoustu skvělých herců, často v neobvyklých rolích, dokáže vykreslit skvělou atmosféru i napínavé scény, ale jako celek se film spíše nepovedl a pokud jste mu přeci jen dávali nějakou naději, konečná třetina, (která měla být pomyslným vrcholem) vám jí vezme. Nečekejte to co ukazoval výborný trailer a film vás nezhnusí, ale rozhodně ani nenadchne a vlastně ani moc nepobaví.