Babel (2006)

V tomto případě Inarritu pospojoval příběhy opravdu až násilně a například Japonská dívka má se všemi ostatními společného opravdu pramálo. To co člověk čeká, to také dostane, ale myslím si, že už je ten pravý čas, aby se režisér pustil také do jiných druhů filmů a ukázal tak světu, že není jenom vyhraněným umělcem, ale filmu rozumí i ve větší šíři, než nám nástinil ve své doposavadní tvorbě.

Babka (2003)

Sžíravá satira.

Barton Fink (1991)

Nevěřim, že Wrestlera napsal Robert D. Siegel.

Barva ráje (1999)

Je to lepší než Božské děti, stejně jako tam i tady jsou mladí herci bezprostřední a vynikající. Jinak je to místama pěkná kýčovina. Hodně se tam běhá a hodně se tam běhá po rozkvetlejch loukách, všeobecně se to odehrává v nádhernejch scenériích, jo a moc se tam nemluví, no prostě film pro tebe Janí. Scéna u kurníku je pak ukázkou ryzího filmařského sentimentu brrr.

Bastardi (2010)

A hvězdičku tomuhle filmu přidávám za to, že se natáčel u nás. Pak že hodnocení není subjektivní.

Battle Royale (2000)

Jak už tady bylo mnohokrát napsáno, tenhle film se může pyšnit snad nejoriginálnějšíma zároveň nejbrutálnějším námětem který sem za poslední dobu viděl. Rozebírá psychiku mladých lidí a zkoumá, jak se zachovají v kritických situacích, kdy mají jen dvě možnosti - zabít nebo zemřít.

Bellflower (2011)

Po druhé už du na max. Chci plamenomet! [Po 3x - začínám ten film milovat] [po 4x - sháníme součástky na plamenomet] [po 5x - DUDE, YOU ARE LORD HUMONGOUS. DUDE, YOU ARE FUCKING LORD HUMONGOUS. YOU ARE LORD FUCKING HUMONGOUS! THE MASTER OF FIRE, THE KING OF THE WASTE LAND. Lord Humongous doesn't get cheated on by some stupid bitch, Lord Humongous doesn't say "was it good for you?", he doesn't say "who call or where were you last night". He doesn't leave the fucking gang when he falls in love. Nobody fucking tells Lord Humongous what to do. Lord Humongous fights, when he wants to fight, fucks when he wants to fuck and when all else failed he drives straight into the fucking tanker. The thing is that Lord Humongous dominates his women and they fucking love him for it.]

Ben Hur (1959)

Popravdě řečeno, měl sem docela nasráno z tý stopáže, takže sem Bena Hura úspěšně tak půl roku odkládal. A nakonec kromě toho, že Messalu hraje tak pětkrát sympatičtější herec než je Charlton Heston bylo fajne připomenout si dobu, kdy se židé s araby ještě navzájem nevraždili.

Berlin Calling (2008)

Stühr má Formana určitě nakoukanýho, ale zatim na něj nestačí.