Guru (2022) (seriál)

Na české poměry průměrný koilacé miniseriál.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Těžko říct jak to hodnotit, ale když se oprostím od všech hloupostí které jsem tam viděl, musím uznat, že jsem se poměrně často od srdce zasmál. A o tom by komedie, byť hloupá, měl být. Takže za mě téměř 4 hvězdy a to je na české filmy poslední doby poměrně velký úspěch!

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Za mě dospěláka necelých 60%, ale koukal jsem s dětma a ty si to užívali podstatně více, takže poctivé tři hvězdy za moderně natočený remake. Ale stále to tam někde vzadu mám, když si vzpomenu na původní originál, nemohu tato pokračování hodnotit tak vysoko. Už to prostě není takové to wow...

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Jestli jsem se u jedničky nudil a bral jí jako hodně přihlouplej film, dvojka vše ještě znásobila. Jak nudu, tak hodně trapné pokusy o hláškování, tak i vlastní digitální bordel. Za mě úplně zbytečný film.

8bitové Vánoce (2021)

Když přihlédnu pro koho je určeno, že jsem si tu dobu také zažil, že jsem na to koukal se svými dětmi - prostě hezká nostalgická vzpomínka která se líbila všem. Není to nic extra nabušeného, ale plyne to hezky a nenudíte se, což je hlavní.

Bod varu (2021)

Po zhlédnutí nebudete nikdy chtít dělat v restauraci :). Ne vážně, hezká sonda do kuchyně jedné restaurace. Natočeno jedním záběrem, což vás ještě víc pohltí do víru dění. Škoda pár vlažnějších pasáží, i tak velice příjemné překvapení.

Moře klidu (2021) (seriál)

Dobrých sci-fi není nikdy dost. Toto bylo slušné sci-fi, lehce nadprůměrné, i když v závěru tomu docházel dech. Uměl bych si to představit jako celovečerní film, pak by to bylo hodnoceno i výše.

Love, Death & Robots (2019) (seriál)

Krátké strhující a úderné příběhy. Přesně takhle si představuji sci-fi oddechovku, ze které se vyklubalo rozhodně něco víc.

Šlápni na to! (2020)

Jako majitel GT86 jsem si tento hodně nenáročný a pohodový film docela užil. Solidní průměr pokud to člověk vezme s dostatečnou nadsázkou.

F1: Touha po vítězství (2019) (seriál)

Jako totální milovník F1 jsem zajásal když se Netflix pustil do tak komplexního dokumentu. Nemá asi cenu se rozplývat nad precizností dokumentu, ovšem nemohu nevzpomenout také uměle vytvořený a překroucený příběh, který si Netflix domýšlí a podtrhuje vlastním novým komentářem, který se má tvářit jako originál. Celé to pak vyznívá úplně jinak než se stalo ve skutečnosti a to si myslím není správné pro fanouška F1. Ale chápu že pro někoho kdo F1 tolik nesleduje, tyto uměle vykonstruované zápletky dávají dokumentu na dramatičnosti. Mě to ale kazí celkový dojem.