Spláchnutej (2006)

Vizuálně opět paráda, zajímavej příběh, dobré ftípky, ale celkově jsem se u filmu nudil a téměř podřimoval. Nevím co tomu přesně chybělo, ale taková Auta mě vtáhla do děje mnohem víc.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Překvapivě rodinné drama u kterého jsem se nenudil, u kterého se člověk i trochu zamyslí a Adama začínám mít rád :). Potěší také perfektní hlášky hlavního hrdiny, který stírá sousedovic rozmazleného parchanta - fakt špička :). Jen škoda toho předvidatelného typicky amerického konce...

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Nejsem závislák na této herní sáze, nejsem ortodoxním vyznavačem japonské školy, ale neobvyklost zpracování a choreografie na evrposké poměry mě hodně oslovila. Každou scénu jsem si prostě vychutnával, taktéž neskutečnou práci kamery, efektů, atd. Tohle je prostě silná stránka animovaného filmu dotažená k dokonalosti.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Solidní popcornová zábava. Nejsem moc velkej příznivec X-menů, ale tenhle třetí díl mě dokázal zaujmout, pobavit, ale nepřekvapil. Musím ocenit pár zajímavých nápadů a některé povedené triky. Ještě s odstupem času kdy koukám na všechny díly najednou musím zvýšit hodnocneí o jednu hvězdu - opravdu zajímavý díl napěchovaný velkou mutantí akcí.

X-Men (2000)

Mám rád komiksovky, i když X-men mi dvakrát nesedí, ale kvalita tohoto snímku je nesporná, děj odsejpá a je to hodně koukatelné.

Invaze (2005) (seriál)

Z nových seriálů jeden z nejslabších, i kdyz rozhodně ne špatný! Neviděl jsem sice poslední díly, ale celkově mě Invasion baví pouze "průměrně".

4400 (2004) (seriál)

Původně jsem dal seriálu plný počet, ale po vystřízlivění a po zhodnocení konkurence (Heroes, Lost, Dexter, IT Crowd, BSG, atd.) dávám "pouze" čtyři hvězdy. Seriál je výbornej, ovšem občas obsahuje na můj vkus příliš hluchá místa...

Zastav a nepřežiješ (2006)

Velice zajímavé, originální, ale místy přihlouplé a nedokázalo mě to plně vtáhnout do děje. Ale za shlédnutí tento film určitě stojí.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Asi nejlepší seriál co jsem kdy viděl. Anglickej humor miluju, vesmírné prostředí mi také přesně sedí a obrovská představivost tvůrců která snad nezná mezí tomu všemu nasazuje korunu geniálního kultovního seriálu. O parádních hereckých výkonech, vhodně zvolených charakterech, kultovních hláškách a výborném hudebním motivu ani nemluvě. Jeden z mála seriálů/filmů, které jsem viděl více jak třikrát :).

Ajťáci (2006) (seriál)

Mimochodem dělám také na IT oddělení jako správce a nejednou jsem se zde viděl. Komediální seriál co mi vehnal slzy smíchu do očí a mnohokrát. Nevím proč, ale tenhle anglickej humor prostě miluju a tento seriál směle srovnám s Red Dwarfem... a to už je co říct. Ano, hned úvodní záběry mě dostali, viz. RTFM :).