Útěky (2003) (TV film)

Výborné herecké výkony, avšak trochu nevyrovnaný scénář a slabší závěr. Kamera no comment.

Duna (2000) (seriál)

Tuto TV Dunu mám mnohem raději než Lynchovo filmové zpracování z jednoho prostého důvodu - mnohem věrněji se drží předlohy. Navíc hodně velkých rolí hrají naši herci.

Rocky Horror Picture Show (1975)

Na mě až příliš bizarní a dějově nevyrovnané, ale čistě muzikálově a na jednotlivé výstupy skvělé.

Neprůstřelný mnich (2003)

Viděl jsem to o víkendu v televizi a docela jsem se pobavil, možná i tam, kde jsem se bavit neměl. Škoda jen, že Roden nedaboval Rodena, protože v několika scénách, kdy řval, měl svůj vlastní hlas, mnohem lepší než dabérův. Nápad je samozřejmě pitomý a z akčních sekvencí koukají dráty, ale i proto to bylo zábavné.

Láska přes internet (1998)

Je to hodně přeslazené, ale vtipné a hlavně moje srdeční záležitost - Meg Ryan ještě stále ve formě. A ještě dodatek po letech - geniální rolička pro Parker Posey :-)

Koule (1998)

Nápady dobré, úvahy mě nenudily, ale občas jsem se ztrácel ve zběsilých střizích. Zajímavá sbírka normálních lidí, kteří byli nuceni odkrýt své fóbie - to je sice kopie Solaris, ale proč ne.

Maska (1994)

Tady nevadí, že Carrey většinou přehrává, v tomto film musí, což je fajn, a navíc ta Cameron Diaz, aúúúú. A samozřejmě Milo :-)

Truman Show (1998)

Scénáristické nápady Andrewa Niccola jsou skvělé, výkon Jima Carreyho bezchybný a hlavně to celou dobu šlape jako hodinky až do osvobozujícího finále.

Obchodník se smrtí (2005)

Geniální pohled na jednu kariéru obchodníka se zbraněmi se zajímavými odtažitými komentáři hlavní postavy, vynikající scénáristické nápady, jako celek dokonale mrazivé.