Ježíš je normální! (2008)

Děkuju za ten film. Netušil jsem, že něco tak strašného (snad i horšího než 1984) může existovat!

Nikdy to nevzdávej! (2004)

100% je moc, ale 55% (2.4.07) taky! -- Dobrá romantická komedie, ničím nepřekvapující, tu holku zbožnuju. Určitě stojí za zkouknutí

Let číslo 93 (2006)

Ale co, dám 100%... Sice třepavá kamera místy štve,ale jinak je to dobře natočený.

Zvoňte dvakrát! (2005) (pořad)

Černou barvu si to prostě nezaslouží. Jinak je to samozřejmě tak na 2 nebo 3 *

Malá mořská víla (1992) (seriál)

Pche! 61% Tak to teda ne!Vždyť to byl super seriál náhodou!:D:D Klasika jako Kačeří příběhy nebo Chip a Dale

Přichází Satan - Procitnutí (1991) (TV film)

Nádhera.Malá holčička je mohem lepší něž nějakej přitroublej Damien.Tenhle film je mnohem lépe zpracovaný remake filmu Přichází Satan.Doporučuju zhlédnout,ale nedívejte se na "původní verzi".Zkazíte si náladu.PS: Dát 1* navíc jsem se rozhodl,kvůli celkovému hodnocení filmu.39 % je skra málo na tohle veledílo

Pravá blondýnka (2001)

Já vím-5 je moc...ale 57% je hodně málo! :-(( Tohle je jedna z nejlepších komedií "moderní doby".A jen protože tam hrála blondýna přece nemusí být tahle komedie "vypatlaná".

Dům voskových figurín (2005)

Už tak ke konci jsem si říkal "Že bych tomu dal nakonec i 5*?Není to trochu moc?"-Ne,není.Když se začala "rozpadat" budova z vosku,už to bylo jasný.K tomu ještě Elisha CUthbert (a dokonce v úplně hlavní roli) a dobrej konec.Ale v žádném případě nesmí být dvojka.To prostě ne!Nicméně,musím říct,že je to pouze na jedno podívání.To já už poznám,no.A zdálo se mi to dešlí než 113 minut,ale pořád to za těch 5* stojí

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Dávám 5*,tak proč (když jsem viděl "jen" první řadu) mám pocit,že to nejlepší teprve přijde?Tohle je něuvěřitelnej seriál.Nevím,čím to je.Jestli za to může Wentworth Miller nebo snad dokonalá režie,snénář..nebo možná všechno dohromady-nevím.Ale je to úžasný

Invaze (2005) (seriál)

Výjimečné hodnocení.Ale je to tak.Nejdřív pár informací,před mou hlavní řečí.Ten konec mě jaksi naštval,ale pouze v tom,že už není pokračování.Hlavní reč:Původně jsem si myslel,že dám 4 nebo možná i 3 hvězdičky.Ale poslední 2 epizody absolutně předčily předchozí díly,které v sobě měly "jen" průběh.Nedívat se v televizi,kdy seriál uběhne za tři měsíce.Stáhnout si to a dívat se jak je vám libo.Nedivil bych se proto,kdyby to někdo zhlédl během dvou dnů. :D