Bohemian Rhapsody (2018)

Film má vše! Dokonale propracovaný kousek má můj velký obdiv a poklonu. Je bez zbytečně nadsazených emocionálních výjevů, však pořád plný síly. Remi Malek mě opět přesvědčil o svém hereckém umění. Miluju ho.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

jedním slovem OHROMUJÍCÍ! Dost k zamyšlení a pekelně dobře zpracované, já jsem do poslední chvíle netušila, jaký bude závěr. Vůbec mi nedochází, co se kolem nás děje, vůbec si neuvědomujeme, že jsme tomu všemu takhle blízko a dokonce část z toho už nyní žijeme. Co bude dál? My třeba ještě v tomto nevyrostli ale už tyto generace rostou ruku v ruce s digitálním světem. Škoda, že si jen pár lidí je schopno uvědomit, jaké to může mít následky a bohužel i to, že bez toho už neumíme žít.

Je to jen konec světa (2016)

Ou. To zabolelo. Tak živé osudy jednotlivých postav mi přišly až mrazivě totožné s tím, co znám. O to víc se zamýšlím, jde vůbec něco takového psychicky přežít a zažít normální život? Kdy a jak tohle skončí? Skončí to vůbec? Film mě naplnil zvědavostí, kde najdu odpovědi na otázky? Sakra, potřebuji vědět jak to pokračuje. U filmu zcela jasně chápu rozporuplné hodnocení. Za mě samá plus. Xavier? Klaním se.

Pořad (2015) (pořad)

Díky Luďkovi se na televizi nemusím dívat, nemám ji ani už dávno doma. Stačí mi jen tento týdenní sestřih. V hlavě mi běží otázka PROČ. Ne vážně, proč se tyto pořady vysílají, proč na to lidé koukají, proč takto lidé tráví čas, proč to někdo natáčí, proč to někdo vlastně sakra vysílá, proč to někdo moderuje a proč jsme ještě na světe? :D Nikdy nevím jestli se mám smát nebo brečet. Neuvěřitelných pár minut vyvolávajících ve mě pocity vlastní nejistoty, jestli já nejsem ta nenormální. Jen si říkám, že se čím dál víc bojím vycházet mezi lidi. :D help me. TOP pořad! Ať žije sarkasmus!

Milada (2017)

Film mě potěšil, možná jsem čekala jen trochu víc. Neurazí. Hlavně si připravte kapesník.

Planeta nezadaných (2016)

Luxusně strávený čas! Inteligentní humor, ironie života, pohled do mnohých životů /mého/ a moderní doba. Co víc? Polská tvorba mě mile překvapila.

I dva jsou rodina (2016)

Omar je herec, který mě nepřestává bavit. Jeho role jsou naprosto luxusní a fascinující, miluju takové lidi a přístup k životu. Pro mě to není jen film ale obrovská inspirace. Nepouštěla jsem si trailer ani nic o filmu nečetla, nevěděla jsem do poslední chvíle jak to skončí a co bude následovat. Jsem nadšená, film utíkal neskutečně rychle a i když běžně u všech filmů usínám, ptž se dívám večer v posteli, tak tenhle mi moc spát nedal. Což hodnotím vysoce. Luxusní.. pro někoho kýč ale pro mě obrovský film.

Kravaťáci (2011) (seriál)

"I'm Donna, I know everything." ...DOKONALOST.. oslovil mě hned od prvního dílu, hltám každou skutečnost, každou frázi a situaci. Neskutečné propojení, musíte se dívat dál a dál. Na vše existuje řešení, na všechno existuje ta správná reakce, slovo, odpověď, která vás posune dál.. Že všechno jde nějak udělat, nějak jinak říct a nějak jinak promyslet.. Stačí se dívat.. Miluju jejich životy.. miluju je..

V hlavě (2015)

Ac jsem si myslela, ze jsem uz videla svuj nejlepsi film, tak to pouze do shlednuti teto srdcovky! Uzasne propracovane a promyslene. Jedna cast mi mozna prisla krapet zdlouhava ale v zaveru zjistite, ze vsechno do sebe zapada a ma svuj smysl. Od ted mam v hlave jen mosty a cesty a vsechno mi najednou dava smysl :D TOP! Videt to driv, tak mam jednodussi zivot!

Zlodějka knih (2013)

Musím říct, že pustit si tento film na nedělní deštivé odpoledne bylo to pravé. Příběh plný lásky a odhodlání. Takové filmy mě vždycky donutí přemýšlet a uvědomit si spoustu věcí, na které se v dnešní době zapomíná. Dostal mě vypravěč příběhu, nikdy by mě nenapadlo přemýšlet nad tím, jak si smrt uvědomuje, koho si vybírá. To mě naprosto dostalo. Celou dobu jsem řešila, jak to asi skončí...Doporučuji a řadím mezi své nejoblíbenější filmy.