Vlk z Wall Street (2013)

Výborná podívaná, tři hodiny v kině uteče jak nic. Perfektně natočeno, zahráno. Film obsahuje veškeré životní události jak humorné - tak i ty méně humorné. Zařazuji mezi mé oblíbence. To musíte vidět taky!

Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna (2013)

Film mě překvapil, jelikož jsem o životě Lindy nevěděla vůbec nic. Docela jsem ten film hltala a zapůsobil na mě. Nicméně kdyby se držel skutečné reality, která dle zjištěných informací byla asi jiná, mohlo to být daleko lepší. Určitě to není pravdivá zpověď ale jako romantický retro film je to fajn.

Dávám tomu rok (2013)

Sice bylo jasné jak to skončí ale takhle jsem se dlouho nezasmála. Jednoduché, vtipné, doporučuji.

Hledá se prezident (2013)

V kině jsem se jednoznačně bavila. Pár lidí dokonce z kina odešlo. V dokumentu je zachycena volba prezidenta, se vším co přinesla. Ke konci je cítit nálada, se kterou se volilo ve druhém kole a jak to pociťovali oba kandidáti. Bylo mi pak opět smutno. Ráda se na to podívám a zopakuji ty pocity třeba za pár let.

Anna Karenina (2012)

Děj by byl pěkný.. ale v tomhle podání jsem to asi vůbec nepochopila.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Krásné zakončení. Knihu jsem tedy nečetla - nemůžu porovnávat, ale film se mi líbil. Ze začátku mě tedy zklamali efekty, které se ke konci už daly snést. Nejsem největší fanoušek ale tahle série filmů mě bavila, neurazila a ráda se na ni znovu podívám. Vůbec nelituji, že jsem čekala na půlnoc a šla na premiéru tohoto dílu. Proto čtyři hvězdy.

Svatá čtveřice (2012) odpad!

Pro mě odpad a utrpení vydržet v kině do konce. Nakonec jsem vydržela a věřila, že se alespoň jednou zasměji.. Bohužel, nevím jak tento film může vůbec někdo natočit nebo v něm dokonce hrát. Trapně trapný a nudaa.

Nedotknutelní (2011)

Nejlepší film, který jsem mohla za svůj život vidět... Humor, životní osudy.. Nevím co víc napsat. Doporučuji. Výborná hudba, herci... všechno.