• Krátkometrážní

Fenomén (2011) (pořad)

Díky tomuhle pořadu si můžu v klidu oddechnout, že nemám iq 150. Proto týhle zbytečný sračce těžící z nepoužitelnosti mensa loserů nemůžu dát odpad.

Grave Encounters (2011)

dostal jsem, co jsem čekal. vděčný prostředí, pár (cíleně?) trapnejch vtípků a machrovinek a především třífázovej postup. fáze jedna, nahypovaná a namachrovaná - neurazila, a minimálně scénou s hispánským zahradníkem pobavila. fáze dva, rozmisťovací, ponurá a čekací - správně navnadila a fáze poslední tomu položila na vrchol symbolickou třešeň, poctivě promáchanou lihem, a to i díky fajn vizáži místního duchovenstva, což trochu smutně naspoiloval už trailer, nicméně aspoň jsme se měli na co těšit. zklamanej nejsem a v rámci svýho hodnocení to musím postavit na roveň mýho oblíbenýho, přesto tak všeobecně zatracenýho the tunnel.

Gravitace (2013)

Ruku na srdce, vizuál pěknej. Ale to je tak asi všechno. Bullock byla špatná jako vždycky, pokud je tohle pro někoho její životní role, tak pro mě byla lepší snad i v tom autobusu, jak nemohl zpomalit. Na konci jsem jen ještě čekal nějakou pózu, hudbu z Rockyho a zběsilej úprk vstříc zeleni. Ale bohužel to nepřišlo.

Hon na vrahy (2021) (seriál)

Brečící detektivové.

Hříšníci a svatí (2010)

Nejlepší akční jízda nejenom minulýho roku. Nevím, jak se to takhle mohlo podařit, ale je tam od všeho přesně tolik, aby mě to ani na chvilku nenechalo zapochybovat. Ani trochu víc, ani trochu míň. Pětka s díky.

Chata v horách (2012)

Čtyři za originalitu. Jinak pro mě docela zbytečnej hype, kterej filmu škodí. Absence delší stopáže i nějakýho angličtějšího humoru a vtipu mi vcelku vadila. Nebejt původní myšlenky a záměru jako takovýho, tak by to byla dokonalá ukázka promarněný šance. Ale stejně je to zaseklý ve všem tak nějak v půlce. No.

Iron Doors - Entkommen oder sterben! (2010)

nakonec příjemný překvapení, a to nejen kvůli vděčnýmu prostředí, ale hlavně kvůli parádně debilním monologům hlavní postavy. no a ten vtipnej konec.. jako taky jsem poprskal televizi a prostor před ní kafem, ale zpětně mě pak tak nějak napadlo, jestli to byl záměr a nebo jen nějaká přísná a vážná metafora někoho na solidním tripu. buď jak buď, u mě silnější tři.

Jackass 3.5 (2011) odpad!

vydržel jsem třináct minut a dvacet dva vteřin. nesmál jsem se. takže nedík.