• Krátkometrážní

Tape 407 (2011) odpad!

radši snad sledovat večer s písní nácka Landy než tuhle pošahaninu. i když..

Tarung: City of Darkness (2011)

Asi takhle, je to praštěný až hanba, s neuvěřitelně čajíčkovým příběhem, ale ta ruční práce tam prostě dělá divy. Plus samozřejmě dobrý prostředí, na to jsem si už zvykl.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Zpětně za první sérii za pět. Ale když vidím, jak je toho všude teď plno a kolikátá série vlastně už jede, tak se sérií dva a dalšíma nebudu vůbec zabývat. Ať mi ten dobrej pocit zůstane. Čeho je moc, toho je příliš. Jo a kdyby to šlo, dám IT crowd 6*, tohle se s tím srovnat nemůže.

The Angry Video Game Nerd (2004) (seriál)

"What the hell they were thinking!!?"-- Tak tohle je naprostá paráda. Hraný scénky jsou sice slabší, ale běžný reakce v rámci gameplay jsou prostě nezapomenutelný. Poslední tejdny vždycky, když mám večer chvilku, zapnu pár dílů s Rolfem a pekelně u něj Rofluju.

The Battery (2012)

Jo, tak tohle sedlo. Parádní melancholicko psychedelická road movie, kde jde o ty "slova na Z" až v poslední řadě. Neskutečně fajn soundtrack, cool hlavní dvojka a konec mile překvapil (i když chápu, že spoustu lidí naštve). Jo a nesmím zapomenout na legendární scénu čištění zubů - v ní bylo prostě všechno.

The Crypt (2009)

Haha, takhle jsem se u béčka už dlouho nebavil. Nicméně v zájmu objektivity nemůžu jít s hodnocením výš. Ale jinak mě ty spartakiádnice a duchové v kloboucích celkem bavili. Hodně tomu dalo i stísněný prostředí, který se naopak docela povedlo.

The Divide (2011)

Parádní komorní post-apo genialita. Čekal jsem hodně, ale že dostanu tohle všechno + ještě trochu navíc, to teda ne. Všechny palce nahoru. Děj už hezky shrnuli moji tops.

The Fades (2011) (seriál)

Anything to be frightened of? I grow wings when I ejaculate. To, co ze začátku vypadalo jako nějaká pošahanější varianta stmívání (který jsem pro jistotu ani neviděl), se v průběhu třetího dílu stalo velmi zajímavou podívanou. Hlavní geek/saveworld dvojka mi sedla (a vy, kdo nadáváte Kaluuyovi, shame on you!!), vizuál taky hezkej. Jen kolem toho hororu to jelo hodně rychle a asi tak vteřinu.