Klub poslední naděje (2013)

Hodně uvěřitelně natočené, se skvělými hereckými výkony. Moc jsem o filmu předem nevěděla a byla jsem mile překvapená. Jedno varování - není úplně vhodné pouštět si tento film v letadle, když vedle vás sedí cizí zvědaví lidé :-)))

Ad Astra (2019)

Mám Brada ráda a líbí se mi, jak zraje a ze sexy zajíčka se stává charismatický herec. Na tento film jsem se velmi těšila (mám slabost pro filmy ve vesmíru) a zaujal mě i trailer. Bohužel tím mé nadšení ustalo. Tenhle snímek mě opravdu nechytnul a určitě ho nepotřebuju vidět někdy znovu.

Joker (2019)

Čím to je, že se herci do Jokera dokážou tak mistrně vžít? Jak Heath Ledger tak tentokrát Joaquin. Chvílemi mi z toho, co předváděl běhala husí kůže po celém těle a naprosto jsem rozumněla tomu, proč se stal vraždícím monstrem a fandila mu.

Mandalorian (2019) (seriál)

Když by se vynechaly 2-3 středové díly, tak si myslím, že by se vlastně vůbec nic nestalo. V jednu chvíli začíná být příběh dost monotématický a chybí mi tam větší propojení. Ale poslední díl je pecka a "baby" je teda fakt k sežrání.

Příběh služebnice (2017) (seriál)

Když by se všechny tři série spojily a udělala se z nich jedna, tak by to byl asi velmi zajímavý seriál. Ale bože, tohle je tak děsně utahané. Přetrpěla jsem to jen kvůli tomu, že mi o seriálu nadšeně vyprávěli přátelé a pak jsem pořád čekala na nějaké vyvrcholení. Ale to vlastně ani po 3. sérii nepřišlo. Jak už tu psali i jiní, Moss možná hraje dobře, ale vůbec mi není sympatická a bude to znít asi hrozně, ale mně jí vlastně ani líto. Naopak některé její činy vůbec nechápu (nejvíc ve 3. sérii - její pohnutky zůstávají nevysvětleny) a několikrát jsem si dokonce říkala, že jí skoro až přeju, aby ji zabili. Doplneni po 5.serii - tento serial je dokonala ukazka toho, jak lze zabit skvely namet a knihu tim, ze ji nesmyslne roztahate do absurdna. Uz nikdy nemuzu videt nic, kde hraje Moss :(

Balada o Busteru Scruggsovi (2018)

Popravde, hodne jsem se musela nutit, abych to dokoukala do konce. Mela jsem asi prilis velke ocekavani :-(

Nabarvené ptáče (2019)

Remeslne je to moc dobre natoceny film. Jsem rada, ze Cesi jeste porad umi natocit neco tak opravdoveho. Odvaha, ktera se vyplatila a film, ktery stoji za to videt. Ackoliv neni asi pro kazdeho. Bohuzel, par veci mi tu chybelo k dokonalosti. Tou hlavni je asi emoce. Behem filmu se jich ve mne vystridalo opravdu hodne. Ale po skonceni filmu? Nic ve mne uz nedoznivalo, zadne vyvrcholeni se nekonalo. Mozna je to tim epizodnim stylem nebo chybjicimi dialogy (bez nich mi misty unikla pointa, proc se nektere postavy chovaly tak, jak se chovaly) nebo tim, ze se mi nepodarilo se "napojit" na hlavniho hrdinu. Nefandila jsem mu, netrpela jsem s nim... skoda :-(

Bohemian Rhapsody (2018)

Naprosto genialni film. Skvele natoceny, vyborni herci, uzasna atmosfera. Dechberouci. Jeden z mala filmu, co mi vehnal slzy do oci.

Noční jízda (2013)

Tom je genialni! Ale jinak celkem depka.

Popelka (1969) (TV film)

Moje srdecni zalezitost a nejhezci Popelka ze vsech.