Captain America: První Avenger (2011)

Americká komixová ikona. Bál jsem se toho, ale nakonec jsem se toho nemohl nabažit. Nechápu CSFD lidi, za tak nízký hodnocení. Teď už to možná všichni ví jak to je. Ale čekat na Buckyho (ne)konec bylo dost nervy drásající, když člověk věděl, že to přijít musí...

Iron Man 2 (2010)

Prostě paráda. Další plecháč :) Dvojka možná lepší jak jednička. Škoda že Sam Rockwell nedostal nějakýho lepšího záporáka. A tak mě napadá, jak by ten Ironman vypadal teď, kdyby ho hral Sam (byl v užším hledáčku)

Iron Man (2008)

Co to je za plecháče? Tak to jsem si pomyslel dřív než jsem se podíval... Ještě ten Downey mě celkem dlouho odrazoval a nakonec, když jsem shlédl, tak jsem chtěl víc, o moc víc :)

Thor: Temný svět (2013)

Proč by člověk jako já měl druhé Thora hodnotit špatně... dostal jsem jako fanda, to co jsem chtěl, a to jsem se toho bál :)

Vlk z Wall Street (2013)

Trošku jsem se děsil těch tří hodin, ale nakonec jsem se ani chvilku nenudil. Jonah Hill byl poděs téměř jako vždy, ale tentokrát ukázal, že není jen herec do komedií. A Leo byl výborný, ostatně jako vždy.

Jump street 21 (2012)

Jako kluk jsem seriál miloval. Těšil jsem se na film a nakonec musím hořce zaplakat. Ze seriálu nezbylo skoro nic. Trapný humor, trapný konec dvou hlavních postav ze seriálu, byl korunou. Koukat se na to dalo, ale čekal jsem více akce a krimi, ne lacinýho humoru.

Ospalá díra (2013) (seriál)

Skvělý nápad, skvělý hlavní herec. Nakonec jsem trošičku i rád, že to má jen 13 dílů, pač pak by to mohlo sklouznout do slátaniny a to by si teto seriál rozhodně nezasloužil. A co se událo v posledním díle, je takový překvápko, že jsem to u seriálu a ani u filmu snad nikdy nezažil :)

Temný případ (2014) (seriál)

Hodnotím na plný počet po šesti dílech. Nepředpokládám, že slevím :) Děj výborný. Herci výborný. Trošku mě nudilo (nemám rád ty seriály o podvodech, co to sem sakra pletou?) Martyho nevěrné chování a to, jak mu na to žena přišla, ale ono to tam sakra patří. Všechno má svůj důvod. Až dokouknu poslední díl, tak se těším, jak budu chvalořečit :) A chvalořečení se koná :)

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Kdyby to byl film od Marvelu, tak dám těch hvězd pět. Zápletka uvěřitelná. Ale akce? Nezlobte se na mě, ale ať je to trošku uvěřitelný, když už to má být z našeho světa. McClane není Superman a tak by to mělo vypadat a ne že je jenom vorvanej. Já prostě nemám rád filmy, který maj být realistický a nejsou. Např. Marvel a DC tam se dá předpokládat, že hlavní hrdina padne z mostu a jen se potluče, tam nic jinýho nečekám, ale tady se mi to nelíbí.

12 let v řetězech (2013)

To nejcennější, co máme, je svoboda. Můj dojem po filmu je takový, že jsem tak rád za to, co mám. Dokážu si představit tak 12 hodin bez svých malých chlapců. Už vůbec ne 12 dní či 12 neskutečných let. Na konci jsem bulel, jen trochu...