Elbarto08

okres Praha
Dunno

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 25.12.2014  18:14
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Já jsem svoje hodnocení musel změnit. Pět hvězdiček patřilo prvnímu dílu a celkově tomu, že se někdo ujal úžasné Kingovy knihy. Doufal jsem v něco...něco na úrovni, něco se smyslem. Po druhé řadě, kterou jsem zkouknul jenom kvůli tomu, že nemám rád ve watchlistu nedokoukaný seriál, je tenhlecten seriál naprostým zklamáním.

• 26.10.2013  00:55
    Máma (TV seriál) (2013)

Na seriál jsem se kouknul jen kvůli Anně Faris, ale jak jsem koukal (a nechápal), tady jí to nesedí. A proč? Protože je to komediální herečka a tohle, tohle komedie není. Tohle je blbost s diváckým smíchem za každým slovem.

• 14.10.2013  16:01
    We Are Men (TV seriál) (2013)

Vůbec se nedivím, že to zrušili. Chybělo tomu spoustu věcí.

• 15.9.2013  22:52

Samozřejmě jsem si to pustil jen kvůli Emmě, ale čekal jsem od toho něco víc. Bylo to...divný, ne moc zajímavý, průměrný.

• 26.6.2013  23:40

1. řada byla pro mě ze začátku něco mooooc zláštního, vrzšujícího a dobrýho. Postupem času jsem se v tom ale ztrácel, nechápal a začal se nudit. Kdyby udělali o pár dílů méně, vůbec by to neuškodilo. Každopádně mě to vždycky táhlo k tomu si pustit další a další díl, což považuju za velký plus u seriálů. 2. řada byla něco vynikajícího, šokujícího, se skvělým příběhem! Strašně se mi líbí, že většina herců z 1. řady se objeví i v téhle, i když je to o něčem naprosto jiném.

• 5.6.2013  09:39
    Bitvy o zavazadla (TV seriál) (2012)

Podobného rázu jako hledači pokladů na aukcích a války skladů. Anyway, tohle mi příjde o něco lepší, že se soutěží o jednotlivá zavazadla, která mohou skrývat oblečení nebo poklady

• 4.5.2013  00:58
    30 Seconds To Mars: Up in the Air (hudební videoklip) (2013)

Úžasný!

• 1.5.2013  22:56

Dal bych hěvzdičku za Emmu Stone, ale...to nejde. Nechápu a jsem udivne, jak tam, do háje, mohli sehnat všecky ty hollywoodské hvězdy jako Jackmana, Berry, Watts, Duhamela atd atd...to na ně něco mají?

• 26.4.2013  21:44

Mějte mě klidně za holku, Sex ve městě mám rád a rád mít budu

• 13.4.2013  10:16
    Pes a jeho blog (TV seriál) (2012)

Why?

• 28.3.2013  19:47
    Broadchurch (TV seriál) (2013)

Skvělé. Očkeával jsem dost a dostal jsem ještě víc, Ta atmosféra, ty emoce...ta hudba...

• 16.3.2013  15:38
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Prvních pár minut bylo parádních, pak to šlo totálně z kopce a dostali jsme se do nějakého patnáctého století. Asi si mysleli, že kdokoliv by udělal podobný projekt, zaměřil by se na příběh chaosu a přežívání ve světě pár minut po výpadku, a tak chtěli být originálěnjší. Originální nejsou a je to nuda. Kdyby to udělali tak, jak chce většina diváků, maj sakra větší sledovanost.

• 16.3.2013  15:35

Čekal jsem něco naprosto jiného a dostalo se mi něco, co jsem vidět nechtěl

• 15.3.2013  17:52
    Pretty Dirty Secrets (TV seriál) (2012)

No jako nééé, tohle se nepovedlo, zbytečné...

• 13.3.2013  01:52
    My Mad Fat Diary (TV seriál) (2013)

A že to bylo překvapení! Čekal jsem takový ten deníček, kdy chce tlustá holka zhubnout a píše své pocity do deníčku a bla bla. Ale jde tu o něco jiného. O mnoho jiných věcí! Moc se mi to líbí, vůbec jsem nečekal, že to bude tak suprové. Boží jsou titulky a podkresová hudba k různým situacím anebo alternativní verze v hlavě Rae (Run! It´s Mega period!) Další seriál, který budu s očekáváním sledovat a doufat, že ho nezruší po pár dílech.

• 12.3.2013  12:49
    Maturiťák (2011)

Milý film, ale nic víc

• 12.3.2013  12:36

Jsem velice, velice zklamán

• 19.2.2013  01:12
    Na lodi (TV seriál) (2011)

Tahle skupinka lidí mě okouzlila tak, jako to dokáže jen málo co a málo kdo. Vlastně je to vykradačka jiných seriálů a filmů, ale v úplně jiné dimenzi a z jiného pohledu. Polárka se stala mým druhým domovem a neskuetčně rád s nimi zažívám ty fascinující dobrodružství, sdílím s nimi emoce, poslouchám rady do vztahů a sleduji, jak se kdo páruje a rozchází. Pro mě tento seriál ve své kategori sci-fi dobrodružných seriálů předčil všechny ostatní existující seriály.

• 9.2.2013  23:20

Co je církev? Je to velká firma, která krade a zneužívá děti. Takto funguje celé náboženství

• 6.2.2013  16:09
    Fred: The Show (TV seriál) (2012)

Why?

• 26.1.2013  23:07

Zkouknuto při cestě z Brna do Prahy, bylo to příjemný a vtipný. Ale možná bych hodnotil jinak, kdybych se v buse neužíral nudou a koukal na to doma. Ale né, ty tři hvězdy si to zaslouží

• 24.1.2013  02:36

Jsem Charlie. Nebo jsem byl. Už od začátku jsem tušil, že film bude vynikající. Ale nečekal jsem nic tak osobního. Charlie byl vyvrhel společnosti, byl to outsider, který si jednoho dne našel malou skupinku přátel a život se mu zlepšil. Ale pořád, v hloubi duši, byl stejný, měl stejné problémy a těmi se trápil. Film byl podán...ani nevím..kouzelně. určitě tam Emma Watson měla někde v bundě svou hůlku a čarovala. Nebyla to klasická teenage komedie ani drama, bylo to něco jiného a nedokážu popsat, proč mě to tak okouzlilo.

• 16.1.2013  02:06

U mě to jedné půlnoci splnilo účel komedie a nestydím se za čtyři hvězdy

• 14.1.2013  02:14

Tsunami 26.12.2004 je pro mě nesmírně blízké a citlivé téma. I když jsem byl malý a hloupý, prožíval jsem bolest, i když jenom malinký zlomek té, kterou prožíval každý, koho ničivé vlny zasáhly. Sledoval jsem od té doby spousty autentických záběrů a dokumentů, snažil jsem to vše pochopit, protože, řekněme si to upřímně, dá se tomu těžko uvěřit. Tady, v malinké České republice nikdy nic takového (naštěstí) nezažijeme a tudíž ani nebudeme vědět, jak strašné to je. Jak je svět krutý a dokáže ničit. Na tento film jsem celé ty roky čekal. A myslím, že nemohl vzniknout lépe. Během filmu mě pořád mrazilo, každou minutou ve mně kynula nejistota a strach. A když zasáhla první vlna, zasáhla i mě. Výbuch emocí. Strach. Plakal jsem. Každou minutu filmu jsem plakal, někdy jsem se to snažil udržet, jenže to nešlo. Příběh rodiny byl tak silný, že i člověk bez špetky soucitu a emocí by se nad ním pozastavil a možná by mu ukápla i ta slza. Celou tu dobu, i když bylo jasné, jak to končí, jsem byl stále v šílené nejistotě, přál jsem hercům, aby se konečně našli a když se našli, ulevilo se mi. A plakal jsem. Nic jiného než spousty a spousty superlativ si tento výjimečný film nezaslouží. Brilantní herecké výkony, ty efekty...byly to opravdu efekty? Nic tak autentického jsem neviděl. Že vážená Oscarová porota je zaslepená, to víme, ale až tak moc, že nominovala jen a pouze Naomi Watts? Jsou to nechutní ubožáci, co se zjevně na tenhle film dívali s propiskou v ruce, papírem před sebou a komenovtali každou "chybičku" ve filmu, každý moment, který se jim nelíbil, si psali na ty své papíry, protože jsou to velcí filmoví hodnotitelé a kritici, že? Trhněte si, Vážená poroto.

• 12.1.2013  01:35

Ty vole. Lze k tomu říct něco jiného? Ze začátku se to zdá jako další horror, kde umíraj hloupí teenageři, ale už od první minuty je to zvláštní a víte, že to přece nebude tak, jak se to na první pohled zdá. Well...tohle patří vážně k těm originálním horrorům

• 28.12.2012  01:51

Tak strašně přehnané a takové hovadiny tam. Hvězda za to, že to byl Harold a Kumar, druhá za pár vtipných momentů (reklamy na Waflebota nebo jak to bylo)

• 10.12.2012  18:23
    Máte doma uklizeno? (TV pořad) (2003)

nechut. Tohle není reality show k obdivování, ale pořad pro ty, co jsou stejné špindíry, jako ti v telce.

• 3.12.2012  02:08

Na začátku filmu jsem si řekl, ať do padne jak chce, Emma Stone má u mě dvě hvězdy. Film začal tajemně, a doufal jsem, že tu náladu bude mít celý spidermanovský příběh. Film jsem chtěl brát opravdu vážně, ale musel jsem se smát především hlasu Andrewa Garfielda (Seriously, Emma, how can you date with him! I have much better voice), jeho způsobu hraní (né, že by byl špatný herec, ale na začátku filmu furt jen mručel, jako by neuměl vůbec mluvit a divně u toho gestikuloval a tvářil se) a dalším scénám. Kde jsme se ale povinně musel smát, byly scény s Emmou Stone a otcem. ,,Mám křeče. Je to drsný." Emma, kterou milujeme. Anyway, film byl skutečně dobrý, filmové podoby Spidermana mám velice rád, ale jediný opravdový hrdina v latexovém pyžamu zůstává prozatím Tobey Maguire. Andrew, uvidíme v příštích dílech....

• 2.12.2012  12:53
    Nezvyklí zvířecí kamarádi (TV seriál) (2012)

Amazing!

• 25.11.2012  01:13

Jestli byl první díl roztomilý, tak tenhle je super roztomilý. Malý tygřík je boží a příběh byl vtipnej :D

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15