Broadchurch (2013) (seriál)

Skvělé. Očkeával jsem dost a dostal jsem ještě víc, Ta atmosféra, ty emoce...ta hudba...

Revoluce (2012) (seriál)

Prvních pár minut bylo parádních, pak to šlo totálně z kopce a dostali jsme se do nějakého patnáctého století. Asi si mysleli, že kdokoliv by udělal podobný projekt, zaměřil by se na příběh chaosu a přežívání ve světě pár minut po výpadku, a tak chtěli být originálěnjší. Originální nejsou a je to nuda. Kdyby to udělali tak, jak chce většina diváků, maj sakra větší sledovanost.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Čekal jsem něco naprosto jiného a dostalo se mi něco, co jsem vidět nechtěl

My Mad Fat Diary (2013) (seriál)

A že to bylo překvapení! Čekal jsem takový ten deníček, kdy chce tlustá holka zhubnout a píše své pocity do deníčku a bla bla. Ale jde tu o něco jiného. O mnoho jiných věcí! Moc se mi to líbí, vůbec jsem nečekal, že to bude tak suprové. Boží jsou titulky a podkresová hudba k různým situacím anebo alternativní verze v hlavě Rae (Run! It´s Mega period!) Další seriál, který budu s očekáváním sledovat a doufat, že ho nezruší po pár dílech.

Na lodi (2011) (seriál)

Tahle skupinka lidí mě okouzlila tak, jako to dokáže jen málo co a málo kdo. Vlastně je to vykradačka jiných seriálů a filmů, ale v úplně jiné dimenzi a z jiného pohledu. Polárka se stala mým druhým domovem a neskuetčně rád s nimi zažívám ty fascinující dobrodružství, sdílím s nimi emoce, poslouchám rady do vztahů a sleduji, jak se kdo páruje a rozchází. Pro mě tento seriál ve své kategori sci-fi dobrodružných seriálů předčil všechny ostatní existující seriály.

Zbav nás všeho zlého (2006)

Co je církev? Je to velká firma, která krade a zneužívá děti. Takto funguje celé náboženství