Titanic (1997)

Titanic je jediný film, který si může říkat Megafilm, gigafilm, film, který změnil dobu, cokoliv... James Cameron je král režisérů, nikdo a nikdy ho nemůže dohnat, protože to, co předvedl ve filmu, je tak báječné, skvělé a silné..... --- A po shlédnutí 3D, bych hodnotil ještě 50x *****!!!!

Rosemary má děťátko (1968)

No pardon. Čekal jsem mistrovský horror (už podle recenzí od lidí a tak), ale dočkal jsem se v první hodině filmu neskutečně protahaného příběhu, nebo spíše kousků různých situací v tom domě - Sousedi, Rosemary, sousedi, támhle něco, támhle cosi, sousedi, Rosemary. Až v druhé půlce to začalo trošku jet, ale ne tolik, abych byl napjatej. Spíš jsem si to z full screenu dal na půlku a psal si s kámošema, zatímco se tam zase objevilo milion zbytečností. Taky mi docela vadilo, že jsem se ztrácel v příběhu, už jen proto, že se mezi záběry vytratil čas: Herečka je v kuchyni, něco dělá, najednou je druhej den, potom tam udělá tři vteřiny čehosi a další vteřina je zas jinej den....Jo a ty sny, panečku....to mě až rozesmálo, jak to byo pitomé. Ale abych to tam zase tak nekritizoval: Vydržel jsem ty dvě hodiny

Experiment kolonie (2009) (pořad)

Ze začátku to vypadalo super. Fakt. Jenže po čase si člověk uvěomí, že skoro všechno je tam hrané, nastrkané, falešné. Nevytváí to reálný dojem. Prostě víte, že ti druzí, co příjdou nakrást věci, jsou jakýsi herci, a to mě opravdu neláká. Radši si pustím nějaký apokalyptický příběh. Ale samozřejmě, nápad je origoš

Zlomyslný apríl (2008)

Nebudu hodnotit. Viděl jsem jenom začátek, který byl tak Báječní a bohatí, že se mi znechutil. potom sem viděl jen kousky, byl to trapas

Hunger Games (2012)

no a mně se to prostě líbilo! nazdar

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

alá modelky s vymeteným mozkem, alá modelové s vymeteným mozkem. Chlast, chlast, gossip girls, gossip boys, rumours, sex, nechutnosti. Větší sračkoidní reality show jsem neviděl

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Pamatuju si, že se asi tak tři čtvrtě hodiny absolutně nic nedělo

Průměrňákovi (2009) (seriál)

Z počátku mi seriál nepřišel vtipný, nesmál jsem se, ale nějak jsem se od něj nemohl odtrhnout. A tak jsem koukal, koukal, sbližoval se s rodinkou, zamiloval jsem si jí, a ke konci přišel konečně ten humor. Nejlepší je ale Sue a její zpackané umění všechno podělat!!

Třída (1983)

název lže aspoň v pěti věcech. Nedokoukáno