Snídaňový klub (1985)

ach...s takovou partou by mi nevadilo každou sobotu trávit ve škole

Irina Palm (2006)

návod jak udělat z nechutné tématiky silné drama. Geniální

Zkažená úča (2011)

Dobře, pointa - udělat si větší ...ehm...mohla být jiná. Ale tím, že byla takhle obyčejná, to mělo parádní slet událostí a situací, za nimiž musela úča jít. A jelikož je to ve školním prostředí a to já miluji, jinak než pět hvězd nedám. Mělo to vtip, smál jsem se, bavil se dobře a tak dále jak to známe. A Isherwood má pravdu v tom, že tím, že se úča na konci nezmění se film vyzdvihuje nad jiné

Ojajubi hime monogatari (1992) (seriál)

Nejkrásnější pohádka (jedno že je předělaná od Andersena japonci) co existuje!!!

Okno (2010) (TV film) odpad!

ježiši marja...

Mother's Day (2010)

Asi takhle - ze začátku, kdy přijdou ti bratři do starého domu si říkám, co je to za blbost - *. následně se objeví velice milá matka, u které je jasné, že moc milá teda není - **. Následně začíná koloběh akcí - ***. Děj se stupňuje, umírají lidé, vypadá to fakt krutopřísně - ****. Pátou hvězdičku jsem se rozhodl dát v momentě, kdy Beth sedí na záchodě a Máma ji vypráví, jaký je dar mít dítě. Nemluvě o super "bitvě" maminek ke konci

Zlověstné ticho (2007)

Panenky jsou pro mě zlo, a to když jich je tak sto. Líbilo se mi, že si Wan udělal reklamu na Saw panenkou v pozadí a miluju to, že udělal panenku PENNYWISE!! tu bych si vzal i domů a posadil na židli a měl z ní noční můry