Ošklivka Betty (2006) (seriál)

Hele docela sranda. Sám sobě se divím

Chceš mě, chci tě (2009)

Suuupr čupr. Nevím co za rozsáhlé komentáře psát. Smál jsem se a moc. Katherine je moje hvězda

Funny Games USA (2007)

Psychózní! Z těch dvou hajzlíků sem měl nervy

Jeptiška (2005)

No..vynechme jeptišku co si odkráčí od činu smrti otáčivými dveřmi a ječště si je zatočí. Ten konec, probůh. Jedna vypadá jako Lady Gaga( ale kdo by ji v r.2005 znal) a taky, proč s tou konečnou teorií o jeptišce, která úplna zkazila i ty jakž takž ucházející dějové momenty, protože to byl naprostej nesmysl, přišel ten divnej kluk, kterej v jeptišku absolutně nevěřil a nakonec se z něj stal duchovní a vše to odrecitoval...

Neznámý (2011)

Bavilo a líbilo. Nic víc jsem od toho neočekával a nečekal jsem ani zklamání

Svět (2000) odpad!

Ten nechutnej konec zhasl i tu poslední hvězdičku

Žáby (2002) odpad!

ne :) Kobylkové žáby se mi fakticky nelíbily

Na doraz (2010)

První hodinu jsem čekal, kdy se to rozjede, kdy se ukáže opravdu trhlej Zach. Smutný je, že to přišlo až s medvědem v autě. Ač nechci, tak jen 3 hvězdy

Pohřben zaživa (2010)

Jako klaustrofobik jsem se na film díval jinak. Kontroval jsem, zda nemám na stranách a nad sebou dřevěné desky. Cítil jsem úzkost, kdykoliv se Ryan snažil více se pohnout ve svém budoucím hrobu. Oceňuju a hlavně gratuluju panu režisérovi, že jedním tématem, jednou lokací a jednou malou krabičkou dokázal zaplnit téměř hodinu a půl psyhického náporu.