Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Dvojka nám představuje jiný směr Kevinových patálií a ukazuje, že se příběh nemusí týkat jednoho místa, malebného předměstí, aby se povedl. Skoro stejně krásný a tradiční jako jednička

Sám doma (1990)

Když si vzpomenu, že existují nějaké Vánoce, druhé, co mi příjde do hlavy je tenhle film. Nejvíc hodící se k nudnému vánočnímu večeru. Film ve své době úžasný. Jako dítě mě naprosto uchvátil a já jako malej jsem si bral za vzory kadého durhého a doma sestavoval různé pasti. Ach!

Sám doma 3 (1997)

Za pár dcela vtipných gagů se zloději. Ale sorry, na Kevina číslo jedna to fakt nemá a filmaři si to zřejmě uvědomovali, tak proč toto?

Zrození Planety opic (2011)

Krásné. Tom Felton opět sviňák, to bylo fajn. Caesar byl úplně super, takovýho chci domů. Snad jediná menší vada byly některé opice, u kterých opravdu bylo vidět digitální ztvárnění, ne moc realistické, ale co

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Pro mě nejzábavnější díl. Aby ne, když to režíroval člověk, který ví, jak nakládat s humorem :)

Nezvratný osud 5 (2011)

Jsem s touto sérií tak spjatý, že jinak nemůžu. Nečekal jsem žádné zklamání a husí kůže přítomna po celou dobu filmu může povídat. A ten konec...ach ten konec!

Genre (1996)

:D nic jiného