Stáhni mě do pekla (2009)

Má to tak blbej název a je to tak dobrý. Cikánka nezklamala a vyděsila

Stalo se (2008)

Mám k tomu filmu zvláštní vztah...můžu se na něj dívat každý týden a neomrzí mě to

Stmívání (2008)

Jakože začátek seznámení s příběh atd pro ty neznalé knihy. Ale stejně, krávovinstvo

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Uvědomuju si, že je to strašnej seriál, ale v té době ho sledovao každý druhý dítě!

Strážci - Watchmen (2009)

nuda a nuda a nuda...vlastně jsem tou nudou nepřešel k něčemu, co není seznamvování s postavami, jejich minulostí a flashbacky... Ale dvě hvězdičky dávám za to, že se tam určitě něco dobrýho stane

Strom života (2011)

Opravdu jsem nečekal třicetiminutový National Geograhic. Film se dal krásně zkrátit o hodinu. Střihy to mělo divné. Návaznost záběrů absolutně neseděla. Záběry zbytečné. Bez jasného příběhu. No ale abych to jenom nekritizoval....nevím co dodat za klady, ale kdy už jsem dal dvě hvězdy, něco tam být musí

Stůj při mně (1986)

Jedna z mála Kingových knižných adaptací, která se povedla. A že je jich málo. Road movie s vtipem, dávkou dramatu a nevědomostí

Sucker Punch (2011)

Proč tolik kritiky? Ano, příběh to nemá skoro žádný, ale i přesto je to vlastně originální. Film je převážně vytvořen pouze k filmovým trikům, které mají divákům vyrazit dech a neříkejte, že některé nevyrazily. Začátek byl krásně svižný, pomalé záběry, emoční hloubka. A to samé i v blázinci, ve fantastickém filmu a kdekoliv jinde.

Sugar (2004) odpad!

WHAT THE...Brendane, na tenhle film jsem se donutil podívat kvůli tobě, ale co to k sakru má být? To je sranec pro zdrogované, naprosto nesmyslné, nechutné a idiotské