Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Uvědomuju si, že je to strašnej seriál, ale v té době ho sledovao každý druhý dítě!

Rybičky (2010) (seriál)

Má to takovej ten absurdní Mighty B a Ferbovskej humor. Cool!

Tele Tele (2000) (pořad)

Většina jejich gagů a scének byla geniální. Nechápu ty lidi s odpadem. Podívejte se na tele tele a podívejte se teď, co dávají v televizi. Vážně si myslíte, že je na tom česko lépe? Ale chápu..někteří to psali r. 2003..možná by to chtělo akualizaci

2001: Vesmírná odysea (1968) odpad!

po 20 minutách s opičkami jsem usnul. Asi nejsem na takovýhle klasiky

Mighty B! (2008) (seriál)

Má to ten vtipnej absurdní humor. Like it

Pohřešovaní (2003) (seriál)

Tímhlectím seriálem mi připadá, že se rozjel v kriminálkách nádech paranormality. Fakt jedna z mála kriminálek, co má něco do sebe a Jess je frajerka

Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Jediná z těch statisíců kriminálek co má něco do sebe. Fandím té černovlasé culíkové gotičce

Sladký život na palubě (2008) (seriál) odpad!

Za London a její London style edit 29.1: měním hodnocení o dvě hvězdy dolů. Nechutný!!! Edit 30.1 o rok později: bleju

Hodně štěstí, Charlie (2010) (seriál)

Všiml jsem asi 6 dílů za těch x měsíců co to dávají...a většinou mi příjde, že to ani o té charlie neni (ne že bych se na to koukal furt nebo celkové viděl i jeden díl:D)

Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál)

tři hvězdy jen za sem tam dobrej příběh. Efekty teda na nic, ale on i ten příběh je někdy nesmyslnej a úplně vadnej. Podobnost s HP ani nekomentuju