Zkurvených 14 (2004)

ty rádoby dokumentární a reportážní záběry kazili dojem filmu..ale ne, že by nějaký měl. Té holce zřejmě po půl filmu bylo jedno, že byla znásilněna

Zlo mezi námi (2003)

Mám z toho rozporuplné pocity. Myslel jsem, že to na mělo mělo zapůsobit jako silné drama o "aristokratické" moci, šikaně...ale nezapůsobilo. Možná to bude tím hezkým uměleckým provedením, ne jako u Klass nebo u drsných holek, kde se obraz přímo zaměřoval na to mlácení. Ale nebylo to špatné

Zlomyslný apríl (2008)

Nebudu hodnotit. Viděl jsem jenom začátek, který byl tak Báječní a bohatí, že se mi znechutil. potom sem viděl jen kousky, byl to trapas

Zlověstné ticho (2007)

Panenky jsou pro mě zlo, a to když jich je tak sto. Líbilo se mi, že si Wan udělal reklamu na Saw panenkou v pozadí a miluju to, že udělal panenku PENNYWISE!! tu bych si vzal i domů a posadil na židli a měl z ní noční můry

Zombieland (2009)

Vtipné horrory jsou ojedinělé a jen hrozně malá část jsou kvalitní

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Kdo by vedle nich nechtěl bydlet, každý den se pozdravit, kdž si jdete pro noviny. Sejít se každé úterý na poker a pořešit život. Seriál, který jsem díky názvu kdysi podcenil a teď čekám, až se v pondělí objeví nový díl na ABC, který si potom můžu ilegálně stáhnout. Cherry, seš jeden z mála, kdo mi v seriálové branži neskončil, tak si to nepokaz ----- po shlédnutí poslendího dílu bohužel říkám - Cherry, ty zbabělče!!!!! Děkuji ti za všechno, děkuji ti za 8 nádherných let, děkuji ti celým svým srdcem za tenhle seriál!!!!!!!

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Po čtyřech dílech hodnotim průměrně. Zatím sem tam neshledal nic úžasně vtipného, ale já to zkouknu a pak se to možná změní

Zrcadla 2 (2010)

Dobré efekty, záběry, dojem ucházející

Zrození Planety opic (2011)

Krásné. Tom Felton opět sviňák, to bylo fajn. Caesar byl úplně super, takovýho chci domů. Snad jediná menší vada byly některé opice, u kterých opravdu bylo vidět digitální ztvárnění, ne moc realistické, ale co

Zvěřinec časopisu National Lampoon (1978)

Z vysokoškolských komedií máte cítit, jako kdyby jste tam byly. Ale tady to není. 1 hvězdy za konec a ta druhá za něco mezi začátkem a koncem