Chata na prodej (2018)

Tohle byl teda úlet, ale nutno říct, že mě bavil.

Blade Runner (1982)

Atmosféra super, záběry budoucnosti nádherný, Ford hraje co to jde. Ale souboje v tomto filmu jsou tragédie, je to začátek 80. let a tak chápu, že se to dnes někam posunulo, ale souboj Deccarda a Pris to se klidně může objevit v top 10 nejhorších soubojů filmové historie.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Pořád se někam běží, je tam hodně tmy, nějaký zombíci, krásná holka. celý je to takový stmívání pro ty co maj rádi postapo, a tom sem stmívání ani neviděl 8) sem zvědav na trojku jelikož tady se ukáže, že jediným lékem jsou ty děti, ale Thomas nechce být za celoživotního dárce krve. hodně slabý 3*

Labyrint: Útěk (2014)

Vcelku slušný scifi biják s potenciálem, bohužel skončí v nejlepším. Asi bych to ani nebral jako celý film, ale pouze část, která bude doplněna dvojkou a trojkou, jako pán prstenů

Deadpool 2 (2018)

často to až moc tlačí na pilu. Takovej lepší klub sráčů, kterej má hodně dobrý momenty.

Black Panther (2018)

Před 10ti lety bych z toho asi zvlhnul, ale dnes už je toto slabý průměr. Neurazí nenadchne

Assassin’s Creed (2016)

Pěkný, slušná akce, super výprava i kamera. Ovšem příběh v současnosti mě moc nezaujal a té akce v historii bylo trochu málo. Celkově to jasně vedlo na další díly, což je pro mě mínus. Víc akce a pěkných záběrů než v traileru nečekejte

Správní chlapi (2016)

Pěkný retro, nějak mě napadla paralela se Smrtnostnou zbraní. Každopádně mě trailer lákal na vtipnější snímek, než sem viděl. A je smutné dodat, že jsem zápletku prohlídnul až příliš brzo.. jako já sem na tohle fakt analfabet, ale bylo to jasný jak prd při koncertu vážný hudby v Rudolfinu.

Zahradnictví: Rodinný přítel (2017)

Pelíšky to nejsou, no neva. Čekal sem srandu, ta tam není, to mi teda va... Válečný filmy můžu, ale tady většina padne do zapomnění.