Tunel smrti (2005)

Když jsem viděl ukázky, celkem jsem se těšil. Takže zklamání bylo velké. Tvůrci si představuji, že horor se dělá jen "strašidelnými" zvuky, rychlými střihy a ošklivými záběry. Když ty zvuky a záběry poskládáte bez ladu a skladu, dostanete Tunel smrti.

Bitva v Ardenách (1965)

Stupidní propagandistická historicky falešná slátanina. Pattona vydávat za Tigera II je silná káva. A mnoho dalších historických nepřesností dělá z toho snímku jedno z nejhorších valecnych dramat vůbec. Horší snad už byl jen Fury.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Tuctová, zbytečná, bez šťávy, "komedie" s nesympatickou a přehrávající hlavní hrdinkou, která když byla na scéně, bylo mi z jejiho výkonu trapně...

Krokodýl vs. aligátor (2010) (TV film)

Neskutečná trapárna po všech stránkách.... Proč tedy 1x*? Protože je to tak trapné, že to baví... Nejzábavnější jsou herecké výkony na úrovni Ochozského ochotnického divadla. Tímto se omlouvám všem ochozáckým ochotníkům :-D

Talisman (2012)

TV film na neděli po obědě, když je venku psí počasí a chcete si schrupnout. Veliký zločin, najít fotku a nechat si ji. To je nenapadla lepší zápletka?

22 Jump Street (2014)

Co to sakra je... 78% ?! Kde jsem se to narodil?! Totální nezajímavá, dětsky nevtipná rádoby komedie s hereckými výkony hodnými divadla z Ochozi u Brna (tímto se zároveň omlouvám hercům ochozského divadla). Časově přetažený díl seriálu. Tohle vše by mi až tak nevadilo. Co mi vadí je zdejší hodnocení. Kulturně to jde s našimi končinami hoooodně z kopce.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Nuda, nuda, US vymývárna mozků, nuda, Johanson, nuda, nuda, nuda, dlouhá nuda, hoooodně dlouhá nuda bez nápadu... Sám bych to rozhodně v celku nedal. Ani mne v podstatě nezajímalo o co tam šlo. Připadal jsem si, jako by někdo hrál nějakou ne moc zajímavou PC hru a já se na to musel dívat. Boby, Boby, máš to ještě za potřebí?! Mám tě rád, tak už prosím do podobných sraček nepadej...

Neděle u Tiffanyho (2010) (TV film)

Strašný kýč, což by u romantického filmu nebylo to nejhorší, ale já to těm hlavním hrdinům vůbec nevěřil. Zpracování jak německá telenovela.