Kaptein Sabeltann og skatten i Lama Rama (2014)

Slovenská premiéra 1.5.2018 na JOJ Plus. V slovenskom znení Michal Kaprálik, Martina Kapráliková, Michaela Medvecová, Matúš Krátky, René Jankovič, Vanda Ružičková, Juraj Predmerský a ďalší. Vyrobilo YES Production pre MAC TV.

Lesní rituál (2017)

Celkom kvalitka horor, len ten koniec bol trochu divný. Inak môžem radiť tento typ hororu k celkom vydareným.

Útok z hlubin 2 (2018)

Pre mňa veľkým sklamaním. Je to iba presladené lacné béčko s príšerným obsadením, trápnym dejom a amatérskou réžiou, ktoré sa ani z ďaleka neťahá na prvú časť. Ako fanda žralokov dávam 2 hviezdičky iba za žralokov (ale určite nie za tie žraločie trápne mláďatá).

Rampage Ničitelé (2018)

Skvelá a napínavá akcia, skvelé vizuálne efekty, skvelé 3D a neskutočne skvelý Dolby Atmos sound = Neskutočný filmový zážitok.

Strom snů (1994)

Slovenská premiéra na JOJ Plus, 24.2.2018.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Disneyovská (Marvelovská) fantasmagória pre teenagerov a k tomu "skvelý" slovenský dabing.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Pre mňa je to veľkým sklamaním, ktoré si už zhliadnem iba raz a to v tedy, keď to odvysiela tv, aby som si vypočul slovenský dabing.

Anihilace (2018)

Pre mňa veľké a nudné sklamanie.

V srdci moře (2015)

Osobne hodnotím tento film kladne, aj keď som očakával teda omnoho viac. Nepoznám okolnosti plavby, ktorá sa odohrala v 19. storočí, no myslel som si, že sa nám naskytne jedinečná príležitosť lovu najväčšieho postrachu vtedajších morí. Možno Moby Dicka ani nelovili, možno sú to už len dobrodružné príbehy, ktorými nás doposiaľ kŕmili a možno tento príbeh ani nemal byť o love, ale o boji človeka na mori. V každom prípade, bol to pútavý príbeh, ktorý obsahuje všetko a ľutujem, že som na tento film do kina nešiel, ako som pôvodne chcel. Zvuk musel byť neskutočný.

Policajné prípady (2017) (seriál) odpad!

Iba to skopírujem z podobnej relácie z TV JOJ. // Party shit ! Väčšiu šaškáreň už nemohli vymyslieť. Človek si myslí, že ho už nič neprekvapí, no mýliť sa je ľudské. A ja sa divím hercom, že sa na takomto odpade podieľajú. Nestačí, že z núdze dabujú v dabingu všetko, čo dehonestuje kvalitu dabingu, no ešte sa takto realizujú aj v trapárňach.