Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)

Aaach, kde sú tie časy, keď túto rozprávku vysielali v KAKAU na Markíze. V slovenskom znení ako škriatok - Ady Hajdu.

Venom (2018)

Akcia, humor, napätie, skvelá hudba a to všetko s dolby atmos, spokojnosť zaručená. Pozor! Pokračovanie za titulkami.

Predátor: Evoluce (2018)

No. Čakal som teda niečo iné. V porovnaní s prvým Predátorom, je táto časť dosť zaostalá, preplnená zbytočný humorom, ktorý do Predátora rozhodne nepatrí (určite nie humor typu Scary Movie). Miestami nudné, akčné scény v celku fajn, brutalita nechýbala, čo mi prišlo na mieste, keďže Predátor ľudí masakruje. Ten humor to celé kazil, odpútal pozornosť od názvu filmu a veľa takýchto humorných scén bolo úplne zbytočných. Celé kino sa bavilo na "hlodoch",ktoré vypúšťali z úst scvoklí veteráni. V tom momente som si ozaj pripadal, že som asi na úplne inom filme. Myslel som si, že nakoľko si samotný režisér zahral jednu z postáv pôvodného Predátora, dotiahne nové pokračovanie do vyššieho levelu. Namiesto surového a desivého sci-fi hororu, vytvoril sci-fi pokračovanie Smrtonosnej zbrane. Tri hviezdičky iba za tú akčnosť, Predátorov a z časti aj za prostredie a atmosféru.

Bengálský tygr (2010)

Veľmi jednoduchý dej, ktorého záver bol od začiatku predvídateľný. Polovica filmu nuda, zobrazenie minulých udalostí v podobe rozprávania, čo bolo, vykreslenia vzťahu nevlastného otca a dievčaťa s bratom atď. Druhá polovica, začína boj o život. Napätie celkom slušné, len miestami to chcelo určite vylepšiť. Trikovo taktiež. Miestami to bolo dosť reálne a miestami bolo vidieť dosadeného tigra do obrazu. Výkony celkom slušné, len tomu chlapcovi som až tak celkom nežral, že je ozaj autista. Nakoľko mám rád natural horor, v rámci video-tv žánru spokojnosť.

Boar (2017)

Nebyť trápnych hodinových pasáži, kde sa hádajú starí dedovia a kde sa vykecávajú v bare, s lepšou réžiou, lepším strihom a vylepšením veľa scén, mohol to byť skvelý masakrálny diviačí horor.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

More, hlbočina, napätie, atmosféra, 3D, Dolby Atmos, skvelý zážitok. Palec hore.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Druhá časť o level nižšie. Úvod fajn, no neskôr sa to zvrhlo do niečoho, čo odpúta pozornosť každého druhého diváka.

Prvotní vztek (2018)

Neviem, ako iným, no mne to prišlo, ako mix filmov Pach krvi, Pomsta znásilnenej, Predátor a Pumpkinhead + sa tam zamotal BigFoot. Malo to potenciál, len škoda, že to režisér takto odflákol. Chcelo by to aj druhú verziu, ako v prípade Vyháňač diabla: Počiatok.

Pelé: Zrození legendy (2016)

Skvelý film so skvelý slovenský dabingom, ktorý prekonal všetky očakávania.