X-Men: Budoucí minulost (2014)

To, že film je úspešný, má na starosti z veľkej časti Hugh Jackman, ktorý opäť ztvárnil Wolverina. V podstate on ťahá celú x-menovskú ságu.

Skinwalker Ranch (2013) odpad!

Zase vydrbana parodia na paranormal activity.

Stopy krve (2006) odpad!

Nemecký shit. Oproti noci s nabrúsenou britvou je to len úbohý prepadák z dielne CineTelFilms.

La Bête du Gévaudan (2003) (TV film)

Slabý odvar filmu Bratstvo vlkov. Ak nebehajú po lese, tak naháňajú chudáka starého, o ktorom si myslia, že je beštia. Fanatizmus musí byť a nesmie chýbať ani láska. Najkomickejšie na tom celom je to, že beštia bol chlapík prezlečený do kože vlka a líška :D prezlečená do kože vlka, pretože tá beštia nebola väčšia, ako líška. Síce sa to natáčalo na českých hradoch, malo to nádych, no spracovanie a úroveň zďaleka nesiaha k úrovni bratstva vlkov.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál) odpad!

Najotravnejší seriál zo všetkých seriálov.

8213: Dům hrůz (2010) odpad!

Devil's Due bola sračka, no toto je ešte väčšia. Síce prvá časť bola jasná kópia paranormal activity a mala aspoň aký, taký úspech, táto časť bola úplne od veci. Nejaký trápny dokumentaristi idú vyvolávať ducha, aby si ho natočili, pritom ho len naserú a keď sa začnú diať divné veci, okomentujú to tým, že ,,Sme len unavení a niečo čudné sa okolo nás deje, preto tu musíme ostať, aby sme zistili čo", tak to je fakt sila. ,,Teba nepoškriabal žiadny démon". Nie, svätý duch ju poškriabal. V 50iatej minúte som to vzdal. Nemá význam to sledovať. Nič zaujímavé tam nie je, všetko už poznáme a dopredu je možné vedieť, čo sa udeje. Tento film by som prirovnal k tomu, keď vezmem kameru, frajerku, sestru, švagra, dedka a babku a poviem im, že nech sa hrajú na bádateľov, ktorí prišli skúmať duchov , kde pritom na nich neveria a ja to všetko zaznamenávam. Celý film, dej a aj ,,herecké výkony" stoja za prd, podobne, ako pri filme Spiknutie, zo slovenskej tvorby. Odporúčam tento film NEPOZERAŤ!

Prime (2005)

Musím povedať, že je to veľmi zaujímavý film. Myslím, že to bolo pekné spestrenie večera. Moja priateľka je taktiež staršia, takže tento film bol pre nás, ako uliaty a celkom sme sa na ňom zabavili. Ak človek nikdy nezažil niečo podobné, tak sa nevie vcítiť do kože postáv, ktoré v tomto filme vystupovali. Jedine, ak ste bezhlavo zamilovaný, ako Rafi a David. Odporúčam pozrieť, a nie len zamilovaným. :D

Zrození ďábla (2014)

Nevydarená hatlanina, ako inak, filmu PARANORMAL ACTIVITY, s prímesou zrodenia diabla. Úbohé, ako sa niekto snaží úboho napodobniť niečo, čo už úspech malo a čo už všetci dávno poznáme. Myslel som, že diabol je len jeden, to tam sa množili, ako na bežiacom páse. Aby som nezabudol, ak si to chcete pozrieť, pretočte si to na koniec, pretože dovtedy sa nič nedeje, iba napodobňuje.