Utržený ze řetězu (2005)

Skvelý film. Nemám k tomu čo dodať. Jedine, že existuje predĺžená verzia, ktorá má 103 minút pri 23,976 fps.

Crawl or Die (2014)

Najzaujímavejšia vec na celom tomto prepadáku bola iba a jedine tá sexica TANK. Nič iné. Celý film liezli v tuneli a len zastavili, pozreli sa, či niečo nie je za nimi a šli ďalej. Po minúte to isté. A to film mal asi hodinu a pol. Takže celý film som nevidel nič iné, ako plazenie v tuleni a otáčanie sa za sebou, plus sem tam nejaká príšerka zaútočila. Keby na mňa tá TANK necerila sexi zadoček, ani tú jednu hviezdičku by som tomu nedal.

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Najlepšie diely paneláku boli odvysielané v roku 2009 a 2010. A odvtedy tento seriál padol nenormálne až na to najšpinavšie dno bahna. Už sa to vôbec nedá ani sledovať. Úplne trápny dej, herecké výkony, ba aj nezmyselné a trápne niektoré nové, vlastne všetky nové postavy, vrátane tích bláznov alias majstrov, ktorý sa tam snažia po rómsky rozprávať. A nová séria v poradí asi 14, či aká má byť super? Tak to ani omylom.

V oku tornáda (2014)

Začiatok nič moc, pripomínalo mi to skôr nudný dokument, kde v nedramatických častiach boli aj herecké výkony nudné. Ale tak dalo sa to čakať, že nie hneď na začiatku vhupnú do oka tornáda, no potom, keď za už začali zbierať mraky, tak to začalo gradovať, kde aj herecké výkony stáli za to. Prekvapujúce momenty, drásajúce scény, zničujúce tornáda, pri ktorých som držal priateľku za ruku :D Akcia striedala akciu, kde dramatickosť deja dala tomu správny nádych. Zobrazenie povahy hlavných postáv bolo zaujímave, kde každá jedna postava sa od seba odlišovala, no spájalo ich jedno, boj o vlastný život a o život milovaných. Tornáda boli také realistické, že keby som nebol v kinosále, tak by som uveril tomu, že som blízko dejúcej sa katastrofy.

První neděle (2008)

Mohla to byť ozaj skvelá komédia, no niektoré pasáže boli dosť trápne a prehnané. Slovenská premiéra na Markíze 16.08.2014.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Nemal som nič proti prvej časti (iba ak trocha, čo sa týka deja), ani proti hercom. Herecké výkony boli ozaj dobré, ba dokonca aj hlavná hrdinka to veľmi dobre zahrala. No táto časť bola alebo skôr herečka Jemma Dallender bola otrasná. Nemohol som sa na ňu normálne dívať, ako aj na ten jej otrasný herecký výkon. To by naše slovenské herečky podali oveľa lepší herecký výkon. Čo niet pochýb, pretože veľa hereckých talentov, najmä slovenských, je nedocenených. Jemma Dallender nemá podľa mňa veľkú budúcnosť. Predviedla to aj v tomto filme. Pokračovanie zďaleka nie je také úspešné, ako prvá časť.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

05. 08. 2014 Tak toto tu hádam ešte nebolo. Nemám slov. Mesiac pred premiérou v kinách unikne už DVD tohto filmu a každý si ho veselo posúva ďalej, pozerá a hodnotí, čomu sa čudujem taktiež, nakoľko film ešte ani v kine nebol a profil tohto filmu je už otvorený. Som naozaj veľmi sklamaný. To už rovno môžu kiná zaniknúť. Nechápem, načo filmy v kinách ešte chodia, ak film, ktorý ešte ani v tom kine nebol, je už prístupný verejnosti. Je to ozaj úbohé. Ja som tento film ešte nevidel a ani nehodnotil. A určite to neurobím dovtedy, pokiaľ si ho nepozriem v kine alebo na DVD, či BLURAY.

Policajt ze sámošky (2009)

Trápna napodobenina Ace Venturu Juniora, až na to, že sa nejednalo o zvieratá. Slovenská premiéra 2.8.2014 na Markíze.

Kick-Ass 2 (2013)

Táto časť výrazne klesla o level nižšie, oproti úspešnejšej jednotke. To, že tam vystúpil aj svetom obľúbený Jim Carrey, nemalo značný efekt, ako pri predošlej záležitosti. Už mi to prišlo trápne, masky, superhrdinovia, už to bolo, ako na pieskovisku, kde sa hrajú deti. Najtrápnejšia postava z celého filmu bol asi Red Mist, ktorý mi totálne liezol na nervy, spolu s jeho tupým ksichtom. Úplne nesympatická postava, ako aj herec, ktorý ju stvárnil. Reup: 28.12.2018 to Markíza vysielala v premiére pod názvom Superhrdinovia.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Vládkyňa zla ma veľmi milo prekvapila. Trailer splnil svoj účel. Čarovný začiatok, no o to temnejší dej, s prvkom rozprávkového nádychu a štipkou humoru. Nádherné efekty, ktoré mi pripomínali film AVATAR. V 3D to bolo super. Každý si hneď pomyslel, že aká je zlá je Maleficent. No podlá zrada bolí a ešte o to viac, ak je od milovanej osoby. Čo mi vadilo, bolo to, že celý priebeh zakliatia princeznej nedostal väčší priestor, ako len 5 minút z celého filmu. To by som radšej vystrihol, pretože to bolo o ničom. Nebolo to vôbec precítené, najmä scéna, keď Maleficent plače nad princeznou. A čo mi ešte vadilo, bolo to, s akým prízvukom Angelina Jolie a Sharlto Copley rozprávali. Veď to znelo tak umelo, priam komicky.