Vlna veder (2022)

Nudný lesbický thriller. Slovenská premiéra na TV JOJ PLUS 4.12.2023.

Napoleon (2023)

Môj celkový dojem po zhliadnutí tohto "veľkofilmu" Ridleyho Scotta je taký, že som rovnako, ako Napoleon, odkvecol zo stoličky. Ale ako dlho bude trvať, než sa postavím zo zeme, netuším. Budem zrejme otrasený ešte veľmi dlho.

Dcera divočiny (2023)

Tak, ako veľmi som sa na tento film tešil, tak veľmi som z neho sklamaný. Totálna strata času. Vizuálne neohromí, čo je škoda, pretože filmy takého to druhu majú vždy čo ponúknuť. Dejová linka tak veľmi jednoduchá, že pri nej človek zaspáva. Scenár zbúchaný za 5 minút a dynamika jednotlivých scén a atmosféra ostali zrejme iba na papieri. Toto nie je film, kde hlavná psycho-hrdinka bojuje so svojou minulosťou, ale je to príbeh, v ktorom bežný divák bojuje so 105 minútami thrilleru, ktorý už nechce nikdy vidieť.

Mluv se mnou (2023)

Nechápem, odkiaľ sa tu nabralo hodnotenie 73%. Celý film je totálny teenage výplach, ktorý nemal ani hlavu a ani pätu. Žiadna atmosféra, ani vizuál, hudba, nič. Klišé scenár a ešte trápnejšie dialógy, niektoré scény nedomyslené. Hlavná zostava nie príliš sympatická a hlavná hrdinka na odstrel. Ľudom v dnešnej dobe stačí ozaj veľmi málo.

Come True (2020)

Film zobrazuje "duševný stav" dievčaťa, ktoré je v kóme a prostredníctvom experimentu sa s ňou pokúšajú komunikovať. To trpí bludmi a nočnými morami, ktoré sú dôsledkom kómy. Človek musí, doslova, trpieť, aby prišiel na túto skvelú pointu filmu. Tvorcovia z toho mohli radšej urobiť nejaký sequel Moja sestra je vlkolak.

La La Land (2016)

Táto plátanina získala 6 Oscarov? A za čo? Za čo získala Oscara Emma Stone? Za jej mizerný výkon a škaredý vzhľad? Celý film je nudný a bez života. Toto si určite nezaslúžilo ani jedného Oscara, kde to 6tich. Zaslúžia si to určite iné filmy. Napr. Veľký Gatsby bol oveľa lepší a nemá toľko ocenení, čo je veľká škoda. Lalaland je pre mňa iba nudný a precenený brak, nič viac.

Policajti na baterky (2003)

Už viac trápnejšiu rasistickú komédiu nemohli natočiť. Martin Lawrence mi neskutočne liezol na nervy, silene sa hral na vtipného, chudáka, utláčaného belochmi, dookola tie rasistické kecy a úlety. Niekomu to príde vtipné, mňa to skôr vytáčalo.