poster

Moje sestra vlkodlak

 • Česko

  Dravá Ginger

 • Kanada

  Ginger Snaps

 • Slovensko

  Moja sestra je vlkolak

Horor / Thriller / Komedie

Kanada / USA, 2000, 108 min

Režie:

John Fawcett

Scénář:

Karen Walton

Hudba:

Mike Shields

Producenti:

Steven Hoban

Střih:

Brett Sullivan

Scénografie:

Todd Cherniawsky

Masky:

Jordan Samuel

Kostýmy:

Lea Carlson
(další profese)
 • Hadža
  ***

  I s Kanady nam obcas dorazi kvalitni dilko,jde o napinavou prijemnou podivanou,jako ze stare skoly horroru.Sledujem pomalu prerod pokousane Ginger v bestii ,pomalu se sestre odcizuje a pohani ji zvetsujici se zizen po krvi!Brigit se snazi ze vech sil svou sestru zachranit,mrknete se jestli se ji to podari!;)(13.9.2009)

 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Film se částečně pokouší o komediální psychologické drama/thriller, ale stejně jako hororová složka to vychází jen tak nějak napůl. Potěší solidní herecké výkony, nejspíš zklamou triky (byť je jich tu minimum), a celkově - film má velmi dobrý start, první scéna s rozsápaným psem má štávu, obě sestry jsou pozoruhodné.. :) ale s ubíhajícím časem kvalita upadá snad ve všech směrech.(28.1.2007)

 • jonyyy
  *

  A já myslel, že jde o absolutní vlkodlačí kult. Mně tento snímek neměl absolutně co nabídnout. Vypadal velmi amatérsky, herci byli nesympatičtí. Nejlepší na celém filmu byla asi maska vlkodlaka po úplné proměně a ani ta teda nestála zrovna za moc. Obávám se, že pro mě série Moje sestra skončila předčasně po prvním díle. Mé vlkodlačí číslo jedna jsou stále Psí vojáci. 30%(8.6.2011)

 • JASON_X
  ****

  Tak takhle si představuju správný film pro teenagery - dekadence, morbidita, cynismus, oplzlé žerty, zvrácenosti, bizarnosti, nechutnosti, krev, vnitřnosti, popcornové nadpřirozeno, a to vše zjemnělé odlehčeným žánrem horrorové komedie ze středoškolského prostředí. Bravo. Závěr filmu je sice trochu utahaný a nenápaditý, ale nutno ocenit absenci happyendu a těžkomyslný konec podbarvený příjemnou melancholickou hudbou.(24.8.2014)

 • Mr.Apache
  ****

  Rozhodně nejzajímavější, nejpřínosnější a nejoriginálnější přírustek na poli vlkodlačích filmů, jaký jsem měl možnost vidět od časů Amerického vlkodlaka v Londýně. A i když ten film není vyloženě dobrý, stojí za pozornost minimálně pro ta tři nej, jež jsem mu (doufám plným právem) přiřknul, a také kvůli vynikající Emily Perkins v roli mladší sestry.(23.8.2008)

 • - Mnoho denních scén bylo ve skutečnosti natáčeno v noci. Štáb při natáčení používal čtyři velká 18 kW světla. (Stocki)

 • - Když Brigitte čte knihu a zapisuje si poznámky, v televizi běží film I Bastardi (1968). (Stocki)

 • - Brigitte (Emily Perkins) nosila při natáčení paruku. (Stocki)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace