poster

Moje sestra vlkodlak

 • Česko

  Dravá Ginger

 • Kanada

  Ginger Snaps

 • Slovensko

  Moja sestra je vlkolak

Horor / Thriller / Komedie

Kanada / USA, 2000, 108 min

Režie:

John Fawcett

Scénář:

Karen Walton

Hudba:

Mike Shields

Producenti:

Steven Hoban

Střih:

Brett Sullivan

Scénografie:

Todd Cherniawsky

Masky:

Jordan Samuel

Kostýmy:

Lea Carlson
(další profese)
 • Hadža
  ***

  I s Kanady nam obcas dorazi kvalitni dilko,jde o napinavou prijemnou podivanou,jako ze stare skoly horroru.Sledujem pomalu prerod pokousane Ginger v bestii ,pomalu se sestre odcizuje a pohani ji zvetsujici se zizen po krvi!Brigit se snazi ze vech sil svou sestru zachranit,mrknete se jestli se ji to podari!;)(13.9.2009)

 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Film se částečně pokouší o komediální psychologické drama/thriller, ale stejně jako hororová složka to vychází jen tak nějak napůl. Potěší solidní herecké výkony, nejspíš zklamou triky (byť je jich tu minimum), a celkově - film má velmi dobrý start, první scéna s rozsápaným psem má štávu, obě sestry jsou pozoruhodné.. :) ale s ubíhajícím časem kvalita upadá snad ve všech směrech.(28.1.2007)

 • JASON_X
  ****

  Tak takhle si představuju správný film pro teenagery - dekadence, morbidita, cynismus, oplzlé žerty, zvrácenosti, bizarnosti, nechutnosti, krev, vnitřnosti, popcornové nadpřirozeno, a to vše zjemnělé odlehčeným žánrem horrorové komedie ze středoškolského prostředí. Bravo. Závěr filmu je sice trochu utahaný a nenápaditý, ale nutno ocenit absenci happyendu a těžkomyslný konec podbarvený příjemnou melancholickou hudbou.(24.8.2014)

 • jonyyy
  *

  A já myslel, že jde o absolutní vlkodlačí kult. Mně tento snímek neměl absolutně co nabídnout. Vypadal velmi amatérsky, herci byli nesympatičtí. Nejlepší na celém filmu byla asi maska vlkodlaka po úplné proměně a ani ta teda nestála zrovna za moc. Obávám se, že pro mě série Moje sestra skončila předčasně po prvním díle. Mé vlkodlačí číslo jedna jsou stále Psí vojáci. 30%(8.6.2011)

 • sullafelix
  **

  počiatok slabučkej quasihorrorovej série ... porovnateľný s jeho druhou časťou nudnou ..trápnou .... fádnou .... pri ktorej som sa cítil skôr ako štatista ...a čakal som kedy sa tá mizéria skončí .... túto trojsériu snáď trochu zachránila trojka pri ktorej som sa aspoň nenudil ..............o klasifikácii horror tu ale nemôže byť žiadnej reči(5.8.2005)

 • - Emily Perkins bylo v době natáčení dvaadvacet let ale ve filmu hraje patnáctiletou, zatímco Katherine Isabelle oslavila při natáčení osmnáctiny. (Stocki)

 • - Roli Ginger mohly původně hrát herečky Natasha Lyonne a Sarah Polley. (Stocki)

 • - Brigitte (Emily Perkins) nosila při natáčení paruku. (Stocki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace