Moje sestra vlkodlak

Masky:

Jordan Samuel

Kostýmy:

Lea Carlson

No horor to jako moc neni, co si budem povídat, těch pár kravých scén a dost divně vyrobenej vlkodlak asi jen tak někoho nepostraší, i když, kdo ví. Vlastně skoro za celej film se pořádně setkáme s vlkodlakem až někdy na konci, jinak to je takovej čajíček. Ale zase na druhou stranu můžu říct, že sem se prakticky nenudil a to hlavně díky docela slušný temný atmosféře, ale jako horor bych to fakt nebral a ani jako komedii, hororovejch je tam asi jenom posledních 20 minut, ale zase zato velice slišně krvavejch a z komedie tam neni ani minuta(5.11.2006)

Film se částečně pokouší o komediální psychologické drama/thriller, ale stejně jako hororová složka to vychází jen tak nějak napůl. Potěší solidní herecké výkony, nejspíš zklamou triky (byť je jich tu minimum), a celkově - film má velmi dobrý start, první scéna s rozsápaným psem má štávu, obě sestry jsou pozoruhodné.. :) ale s ubíhajícím časem kvalita upadá snad ve všech směrech.(28.1.2007)

Vlkodlačí horory to mají těžké - lykanti mnohé sdílí se svými upřími bratry, ale nemají ani zdaleka tak silné charisma a sympatie diváků. A jen velmi zřídka je lze vidět na plátně v jejich změněném stadiu tak, aby při tom nepůsobili lacině a směšně, čímž krutě trpí i Ginger Snaps, protože masky v posledních dvaceti minutách vypadají přinejlepším jako něco co dřív použili v televizní Buffy. Což už tak dost nejisté atmosféře opravdu mnoho nepřidává... a přitom je to nemalá škoda, protože první polovina je vysloveně skvělá, a to obzvlášť co se "obyčejného" úvodu se dvěma teenage outsiderkami týče. Jejich dekadentní a anarchistické působení na maloměšťácké škole, a i pozdější poznávání tajů přícházejícího vlkodlačího prokletí je totiž nejen zábavné, ale kupodivu i dosti chytré a civilní. Leč, poslední třetina už holt kvalitativně klesá, takže počáteční nadšení pomalu ale jistě vyprchává... až k lehce znuděnému průměru. 7/10(15.11.2010)

Jo tak tohle je rock and roll.Myslel jsem že když je to na nově asi půl hodiny po půlnoci tak to bude absolutní sračka u které vklidu a rychle usnu-no prostě na tohle jsem nebyl připravený.Pouto mezi těma dvěma holkama je naprosto evidentní a nepopiratelné-navzájem se krijí ,doplnují a jedna bez druhé nedá ani ránu-Najednou musí řešit problém se kterým si ani jedna nedokáže pořádně poradit a který je pomalu rozděluje-do toho všeho tu pořád šmejdí jejich aktivní matka která jim chce strašně moc dávat rady o dospívání---Atmosféra je fakt hustá-ginger se pomalu ale jistě mnění(tady bych chtěl vyzdvihnout práci maskérů Ginger je opravdu snad v každé scéně ve víc a víc pokročilém stádiu promněny)Vše se blíží ke konci a vy(nebo teda aspon já)držíte těm holkám palce aby to bud dopadlo dobře nebo aby zemřely spolu .Prostě pecka-S obavami jsem čekal na druhý díl-----ale to už je jiný příběh.(25.11.2006)

I s Kanady nam obcas dorazi kvalitni dilko,jde o napinavou prijemnou podivanou,jako ze stare skoly horroru.Sledujem pomalu prerod pokousane Ginger v bestii ,pomalu se sestre odcizuje a pohani ji zvetsujici se zizen po krvi!Brigit se snazi ze vech sil svou sestru zachranit,mrknete se jestli se ji to podari!;)(13.9.2009)

• - Speciální sběratelská edice kanadské verze DVD obsahuje přes dvacet minut vynechaných a prodloužených scén a mnoho dalších bonusových materiálů jako casting, zkoušky z natáčení apod. Česká verze je bohužel "čistá jako lesní studánka", disk neobsahuje jediný bonus. (Stocki)

• - Roli Ginger mohly původně hrát herečky Natasha Lyonne a Sarah Polley. (Stocki)

• - Natáčení filmu tak trvalo dohromady šest týdnů a dva dny. (Stocki)