poster

Moje sestra vlkodlak

 • český

  Dravá Ginger

 • Kanada

  Ginger Snaps

 • slovenský

  Moja sestra je vlkolak

Horor / Thriller / Komedie

Kanada / USA, 2000, 108 min

Režie:

John Fawcett

Scénář:

Karen Walton

Hudba:

Mike Shields

Producenti:

Steven Hoban

Střih:

Brett Sullivan

Scénografie:

Todd Cherniawsky

Kostýmy:

Lea Carlson
(další profese)
 • jonyyy
  *

  A já myslel, že jde o absolutní vlkodlačí kult. Mně tento snímek neměl absolutně co nabídnout. Vypadal velmi amatérsky, herci byli nesympatičtí. Nejlepší na celém filmu byla asi maska vlkodlaka po úplné proměně a ani ta teda nestála zrovna za moc. Obávám se, že pro mě série Moje sestra skončila předčasně po prvním díle. Mé vlkodlačí číslo jedna jsou stále Psí vojáci. 30%(8.6.2011)

 • Paldini
  ***

  Umně natočený vlkodlačí horor a vzhledem k tomu, co jsem zatím do teď ve vlkodlačím hororu viděl (Howling, Dog Soldiers a polský film Wilczyca) hororem velmi dobrým. Přeměna titulní hrdinky je moc pěkně podaná a udělaná. Avšak moje favoritka je jasně její sestra Brigitte s věčně načuřeným výrazem. Nedávno jsem znovu viděl polskou Vlčici, která je o několik tříd lepší a je určitě na poli tohoto žánru nepřekonaná.(28.12.2004)

 • Jossie
  ****

  Z celé vlkodlačí série se mi jednička líbila bezkonkurenčně nejvíc, má výbornou atmosféru, pěkně podaný příběh, Ginger, která byla vždycky mrcha, je s postupným vtělováním se do vlkodlaka pořád větší mrcha, klidně schopná zničit i vlastní sestru. Hodně komická je postava matky a naprosto odevzdaného otce, kteří vůbec netuší, co se to kolem nich děje. Emily Perkins je typově moc zajímavá, i když v tomhle díle jasně nejslabší (v pokračováních se hodně vylepšila), takže jediné, co mi vadilo, byl ten vlkodlak, ten byl fakt dost mizerný.(16.2.2007)

 • SOLOM.
  ***

  Začátek filmu, potažmo většina děje je pro EMO populaci jako stvořená. Nicméně i já patřím k těm, kterým se film docela líbí a hodnotí ho jako průměrný hororový počin. Herecké výkony obou filmových sester jsou na velice slušné úrovni (především pak Emily Perkins). Dokonce i hlášky které se zde objeví, jsou místy opravdu trefné a dokázaly mě rozesmát. Horší to už je s vizuální podobou samotného vlkodlaka, který je doslova katastrofální. 6/10(1.1.2011)

 • Marqta
  *

  Mno, teda...První půlku jsem čekala jestli se něco začne dít, ale dívat se na to ještě dalo. Druhá půlka je jak vystřižená z nějaké parodie. Bez nápadu a originální myšlenky. Stopáž je neúnosně dlouhá na to, že se neděje nic zajímavého a ke konci jsem se vážně hodně nudila. Hudba téměř žádná a herci nic moc. Pokračování si s radostí nechám ujít a pokud nejste nadšenými vlkodlačími fanoušky tak vám doporučuji se tomuhle snímku který není ani horor ani komedie vyhnout. Dávám jednu silnější hvězdu.(22.3.2013)

 • - Emily Perkins i Katharine Isabelle se narodily ve stejné porodnici, chodily do stejné školky, základní i soukromé školy a jsou zapsány u stejné talentové agentury, nemohly se ale logicky setkat ve stejných třídách, vzhledem k rozdílnému datu narození. (Stocki)

 • - Natáčení filmu tak trvalo dohromady šest týdnů a dva dny. (Stocki)

 • - Castingy na hlavní dívčí role Ginger a Brigitte probíhaly v Los Angeles, New Yorku, Torontu, Montrealu a ve Vancouveru. Produkci trvalo dlouhých šest měsíců než se jim podařilo najít ty správné herečky k obsazení hlavních rolí. Obě dvě jak Emily i Katharine pak byly obsazeny v tentýž den. (Stocki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace