Sinister (2012)

Občasné příjemné mrazení v zádech pro nenáročné.

Sněhurka a lovec (2012)

A taková to mohla být pěkná pohádka než z toho udělali akční film...

Resident Evil: Odveta (2012)

Proboha něco tak blbýho už snad ani nemůže mít další pokračování. Tu jednu hvězdičku jsem dal spíš ze soucitu.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Po dějové stránce to má do eposu hodně daleko. Po vizuální a zvukové stránce jsem z kina odcházel (jakožto fanoušek hry) spokojený :)

Total Recall (2012)

Bylo mi jedno kdo je kdo a kdo kdy umře. Ani originál nebyl žádný filozofický epos, ale tohle už bylo skutečně málo. Dvě hvězdičky za efekty.

U mě dobrý (2008)

Jako u jiných Hřebejkových filmů nelze ani tento soudit po prvním shlédnutí....

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Nic nového, nic objevného ale je tam Scratch :) Až vydají Dobu ledovou bez něj tak bude hodnocení o 50% nižší.

V/H/S (2012)

Ty dvě hvězdičky dávám jen za trajler (díky němu jsem film chtěl vidět) a díky tomu, že se alespoň neobjevil žádný zmutovaný ještěr nebo tajemný armádní projekt, který by děj katapultovali ještě víc než šílená kamera nebo zcela zbytečně nahoněná stopáž.

Prometheus (2012)

V první polovině jsem očekával, že v druhé polovině uvidím epos o počátku Vetřelecké ságy. U druhé poloviny jsem si chvilkama nebyl jist zda jsem neusnul protože mnohé scény nedávaly smysl a spíš mi připadalo, že tvůrcům došly peníze a bylo to potřeba nějak rychle dokončit. Škoda. Myslím si, že film i příběh měli podstatně vyšší potenciál.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Seriálu jsem se hodně dlouho vyhýbal (nevěřím projektům od Novy) a když jsem na něj později narazil tak mě hodně mile překvapil.