Živí mrtví (2010) (seriál)

Už někdy od čtvrté série začínám fandit zombíkům. Kam Rick se svojí suitou vkročí tam tráva neroste.

Čarodějnice (2015)

Nejděsivější byla na celém filmu ta šílená nuda a nespasilo to ani těch posledních cca 5 minut kdy se konečně něco dělo.

Ohnivý kuře (2016) (seriál) odpad!

Titulky na začátku, na konci a mezi nimi nic.

Nebezpečná známost (2005)

Poměrně hezký horror na jedno použití, ale nemohu se ubránit dojmu, že děj je vypůjčený z jiného filmu.

Lovci (1996)

Asi jsem očekával trošku víc. Kriminálka svým příběhem neurazí, ale zároveň ani neohromí.

Ghoul (2015) odpad!

Vykradeny pribeh Blair Witch. To co v pribehu o carodejnici ve sve dobe fungovalo, zde zcela nefunguje. Nejdesivejsi na celem filmu je moznost, ze by se nekdo pokusil natocit jeste pokracovani.

Poltergeist (2015)

Jedna z dalších promarněných příležitostí jak využít (zneužít) klasiku a převyprávět příběh za pomoci většího rozpočtu a lepších technických možností. Tenhle remake se nepodařil.

American Horror Story - Freak Show (2014) (série)

Od této řady AHS jsem nic neočekával a chtě jsem ji zkouknout jen ze setrvačnosti. Někde kolem poloviny mě to ale chytilo a do konce série jsem to už hltal. AHS v této řadě názorně ukazuje rozdíl mezi fyzickými a psychickými zrůdami.