Avalon: Za propastí (1999) (TV film) odpad!

Efekty, herci, scenar a hudba to su faktory o ktorych sa v tomto filme neda ani diskutovat. Absolutny brak.

Johnny English (2003)

V celku vydarena komedia, avsak musim povedat ze bola jedna z horsich co som doteraz videl. Ale prijemna pohodovka.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Dalsi so skvelych produktov velmajstra filmoveho slova Stevena Spielberga. Ryanovi nechybalo takmer nic, mal grady, dokazal zaujat a vytvoril idealnu napodobeninu cias boja z Nemcami. Jednoducho super.

Kurs sebeovládání (2003)

Vtipne sceny sa striedali s velmi slabymi a nezaujimavimi, dalej by som rad spomenul ze Jack Nicholson odviedol majstrovsky vykon . To je asi vsetko, o tom je Kurz Sebaovladania, ziadne majstrovske dielo dokonac ani medzi komediami.

Taxi (2004)

Hoci bola velka cast filmu prebrata s francuzkeho taxi, vtip zostal a nechybala ani akcnost.

Polibek draka (2001)

No a mam za sebou dalsi nezmyselny film zakladany na starej dobrej tradicii boja hlavneho hrdinu z celou armadou. Je az nechutne ako nadejny Jet Li zahadzuje svoj talent, keby to bolo aspon civilizovane premyslene. Hoci musim uznat ze rovnako ako u Kuriera 2 putave a zaujimave.

Vše, co povznáší (1998) (TV film)

Obycajny film, nicim vynimocny, nicim originalny, proste ma nicim neprekvapil. Skuseny Harve Presnell bol asi najvacsim plusom filmu. Dennis Quaid zas az tak prirodzeny nebol, viac sa mi pozdaval v dracom srdci. To bolo asi jedine veci na filme ktore staly za zmienku.

Kurýr 2 (2005)

Kurier 2 je akcny, vtipny a aj zaujimavy. No to co mu vsak chyba je seriozita a vaznost. Tento film je jedno velke divadlo s hercami ktory odviedli podpriemerny vykon. Saskaren so Stathamovimi pohladmi bola asi najhorsia. No i napriek tomu bol Kurier 2 filmom nesmierne putavym a napinavym, ale predsa len my chybalo viac realisticke zmyslanie.

Žít po svém (2005)

Vsetci herci odviedli neuveritelny kus prace. Zahrat taketo postavy nie je nic jednoduche a oni sa ukazali len v tom najlepsiom svetle. Co sa tyka Freemana ten je skvely permanentne, Jennifer Lopez sa medzi megahviezdy radit urcite nemoze tentoraz jej to vsak slo a co sa tyka Redforda toto bol azda prvy film co som s nim videl a bol som az nadmieru spokojny. Proste zaujimavy a putavy film ktorych uz vela niet.