Můj otec je šílenec (2012)

Perverzní, hrubý, netaktní a vulgární. Těmito přívlastky lze charakterizovat tento film. Už celá zápletka je dost blbá "Kluk se začne klátit učitelku, která díky tomu skončí na 30 let v lochu?, ale jděte. Vtipnejch momentů je zde po málu a nevím co tenhle film zachraňuje, ale odpad si rčitě nezaslouží. 4/10

Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál)

Ze začátku o třídu lepší než většina ostatních pořadů z produkce Disney. Dnes je to ten samej kekel jako zbytek.

Pomsta šprtů 3: Nová generace (1992) (TV film)

První dva díly to byly opravdový komedie. Když se objevil Ogre se svou typickou hláškou a ve dvojice když pronesl úvahu: ...a co když kočka, vlastně znamená pes? mohl jsem se potrhat, jenže v tomhle díle přichází nová generace v podobě buzíka z My name is Earl a nějakýho nesympatickýho blbečka. Lewis zde haní a popírá vše co první 2 díly dělalo komedii komedií a vypadá jak debil (jinak než v prvních dvou). Zápletka taky není nic moc a rozuzlení alá deus ex machina taky příliš nefunguje. Známé hlavní postavy se objevují až na samém závěru filmu. Nemohu si pomoct, ale tenhle díl je o dvě třídy horší než 4. díl, který díky návratu známých postav funguje daleko lépe.

Hory zalité krví (2009)

Heureka! Konečně slasher s odlišnou zápletkou než buranský zmutovaní kanibalové. Ústřední postavy sice stojej za vyliž, ale ty záporáci... Tento film má také pro béčkový horor něco zcela nevídaného a to, že sem neodhadl závěr filmu po prvních 30 minutách (I když jsem si to myslel - Chyba lávky). Zkrátka správnej záporák s dětskou maskou se svojí famílií mi přišli víc než skvělá výplň mezi nepotřebné slashery typu Řezník - David Arquette nebo Jason Goes To Hell ( Ne že bych neměl rád Pátek třináctého, ale tenhle díl stál zkrátka za hovno). Když to vemu kolem a kolem a ještě do kola tak jsou to 4*.

Řezník (2006)

To byl průser! Čekal jsem klasický béčko na odreagování. Všiml jsem si zajímavého obsazení, které čítalo tváře jako Jason Mewes , Courteney Cox atd. Jenže všichni to schytali od nesympatického vraha Ronnieho Reagana. Koukám hodinu a řikám si jestli se tam konečně začne něco dít. Jenže chyba lávky. V tomhle filmu se ve skutečnosti nic neděje a atmosféra 60. let je zde asi tak věrohodná jako tropické deštné lesy v Zelených Baretech. Čekal jsem také, že se dočkám objasnění motivu vraha, jenže krátce po odhalení jeho tváře film končí. Jediné co film vytahuje z odpadu je to, že jednou za čas nějaká postava utrousí nějakou vtipnou hlášku.Pokud se chcete odreagovat u nějakého nenáročného béčka tak sáhněte určitě po jiném titulu. 1/10

Flákači (1995)

Takhle má vypadat komedie. Vtipné dialogy, zajímavé postavy, děj se odehrává v zajímavém prostředí a hlavně tu nechybí Smithova legendární dvojice Jay and Silent Bob. Jasný hodnocení. 10/10

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Po tomhle pokračování se ani nedivím, že nás nového Texas Chainsaw 3D čeští distributoři ušetří a nechají nás v klidu vzpomínat na legendární opus magnum Toba Hoopera.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Opět jsem se dočkal béčkového děje a mnoha vykradených prvků všech slasherovejch filmů všech časů. Zajímavým prvkem tohoto pokračování byla přeměna čistě maskulinní společnosti ve společnost převážně feminní a s tím přišli vztahy mezi zrůdami a dokonce jedna erotická scéna. Navíc ženy vypadali daleko nechutněji než původní zrůdy. Pobavila mě postava toho velitele nebo co, který se rozhodl vzít celou situaci do svých rukou a za pomoci dynamitu a podobnejch serepetiček jde vstříct svému osudu ne nepodobně jako Stallone v Rambo 2. Čekal jsem horší pokračování. Dostalo se mi průměrného pokračování stejně tak průměrného béčka.A hvězda navíc za obsazení hlasu punkové legendy Black Flag Henryho Rollinse. ****

Pravá blondýnka 2 (2003)

Reese Witherspoon považuju za dobrou herečku, ale tohle by mělo následovat Lajku někam na oběžnou dráhu

Pach krve (2003)

Takže, vzal bych to pěkně z gruntu.Začal bych svižným úvodem, který nechodil kolem horké kaše, ale rovnou nás uvrhl do děje a ještě krátké dovysvětlení v intru. Dále se objevuje první z ústředích postav, která je pro slasher zcela nevídaná a originální. Po představení zbytku ansamblu nejsem více znepokojen. Najednou všechny hlavní postavy semele děj a máme tu sprosté vykrádání hororové klasiky, nejvíce zřejmě Texas Chainsaw Massacre, Friday 13th, Hory mají oči,... Když nastupuje chaos a strach začíná být jedna z postav více než otravná a vy se jen modlíte kdy jí chytí jeden z těch řídkovlasejch opuchlejch cápků a ukážejí zač je toho loket. Tempo je ucházející a napětí taktéž graduje. Zlom kvality přichází po scéně ve podezřelé velkym posedu, kdy chvilku na to v stromové scéně umírá již zmiňovaná postava neotřelím a naprosto originálním způsobem. Dále se film solidním tempem táhne do svého konce. Slušná podívaná pro milovníky slasheru, ale pokud hledáte horor u kterého třeba žhavit mozkové buňky na maximum tak tento film si určitě můžete nechat ujít. V poslední řadě je také potřeba vyzdvihnout sympatičnost ústřední dvojice a chechtajícího se incestního farmářskýho synka. 6/10