Croodsovi (2013)

Opravdu povedené, nádherné animace, scénky a prupovídky u kterých jsem se smála, až se za břicho popadala :).

V peřině (2011) odpad!

Hromadný hrob známých českých osobností...

Velký Gatsby (2013)

Jeden z těch filmů jehož postavy s vámi zůstávají ještě dlouho po shlédnutí.

Paralelní světy (2012)

Dobrej, fakt dobrej námět, jen ten si zaslouží 3*. Nápad dvou světů s rozdílnou gravitací, to mě opravdu zaujalo..., ale to bylo asi tak vše. Celkový děj filmu byla jedna velká a táhlá nuda. Škoda.

Návrat do budoucnosti (1985)

Čím jsou američani pro filmovou produkci pozitivní? Tak podle mého hlavně tím, že z jejich kamer vycházejí filmy, ve kterých ať se děje co se děje, tak happyend je jistý. A tohle jeden z těch klasik, kterej jsem ráda shlédla.

Orphan (2009)

I přes to, že jsem zhruba tak od poloviny filmu tušila, co je Esther zač, mě film přinutil dokoukat jej dokonce. Před hereckým výkonem, tehdy 13ti leté Isabelle Fuhrman smékám a příznávám, že snad jen díky tomuto, jsem dala o hvězdu víc.

Maniak (2012)

Končit ten film tak o 10min dřív, tak se odhodám i na 4*, ale ten konec mě odradil

Černobylské deníky (2012)

Dlouho jsem se rozmýšlela zda-li mám udělit 3* nebo 4*... Čtvrtou hvězdičku tyto deníky nakonec získaly tím, že i přes americký původ se ve filmu vyskytuje minimum typických amerických scének, kdy (když to přeženu) střílí sexy bloncka (90-60-90) z ákáčka a ani to s ní nehne, scének, kdy má revolver nekonečno nábojů a podobně...

Zrcadla 2 (2010)

Nezbývá víc než souhlasit s kontářem uživatele verbal s dodatkem méně krve by opravdu neuškodilo