• Krátkometrážní

Wholetrain (2006)

nejlepší film o grafitti jakej znám, německej styl je jeden z nejlepších a to můžem vidět i v Grafitti Hamburg.. skvělej soundtrack + silnej příběh co dostane každýho. Gympl se může zahrabat...

Život po lidech (2009) (seriál)

konspirační teorie, i na to musí někdo myslet.. pro někoho úplně blbý dokument a pro jiné celkem zajímavá myšlenka :) zas tak špatné mi to nepřišlo a při dlouhých zimních večerech dobrá od dechovka k zamyšlení.

Podivné dědictví (1972)

jedna z nejlepších komedií z Westernu pro mě, jedny z nej hlášek a navíc k tomu skvělý příběh o slušném angličanovi co odmaturuje z loupení, bitek a westernství na výbornou :-) jedině doporučuji !!

Strýček Buck (1989)

jedna z nejlepších komedií ze staré doby co znám, z mládí jí mám velmi rád a vždy se u ní zasměju! Macaulay Culkin v 9 letech ukázal že v budoucnu ještě něco ukáže a John Candy to zahrál prostě bravůrně... komediální příběh o strýčkovi Buckovi co hlídá divoké děti je spíše průměr ale výsledek je moc dobrý!!! 90%

Věc: Počátek (2011)

Věc: počátek jsem musel navštívit v kině, už první věc co mě mrzela, že jeden den se to ani nevysílalo, protože jsem tam byl pomalu sám a druhej den přece jenom, ale bylo nás tam 5,5.. Mně se film líbil, herecké obsazení bylo dobré a záběry se mi líbily, hodně mi to připomínalo Věc 1982, sice to stím nemůžu vůbec srovnávat a to nikdo, protože rozdíl pomalu 30 let je velkej a to si musí každý říct kdo to bude hodnotit, každopádně i když ty scény na mě neudělaly dojem tak jsem se přesto nenudil, a možná jsem divnej ale líbilo se mi to asi tak stejně jak Věc 1982.. hlavně konec za titulkama jak se teď do filmů dává, že to napoutali na starou věc :) 75%

Kill Bill (2003)

bohužel Uma Thurman mi nic neříká a celkově tento parfém mi nevoní.. Tarantino respekt a hudba RZA fajn, ale to je asi tak vše..

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad) odpad!

nesnáším ty dva dementy Gondíkovi... pořad na hovno, to už je lepší Přemet prkená podlaha

Sama doma (1998) (pořad)

tatataatydytada ,tatadaaada... pro dámy pořad skvělej, řeší se oblíkíní, malování, česání, gynekologie, nevěrní chlapi a samý dobrý věci pro chlapy :) mně bohužel nic neříká..

Receptář prima nápadů (2001) (pořad) odpad!

přemet prkená podlaha to zase rozjíždí, ale mě teda nikdy neoslovil..

Sportovní noviny (1994) (pořad) odpad!

borec na konec :-D lol, celý je to výsměch... fotbal,krátce hokej a max tenis, jinak nic a melou hovna... radši to zabalte..