Blesk (2011)

No jo, Jason Statham, jak ho miluju - ten vždycky moje hodnocení vytáhne kapánek nahoru. Ale i tak to není zas tak strašný, jak by se mohlo zdát, přesto, že filmu chybělo nějaké to napětí z toho "kdo že vlastně je ten vrah". Nejlepší byl konec... jo někdy je lepší vzít spravedlnost do svých rukou, než se nechat vysírat :) Díky Jasonovi 4* a 70% jaksepatří.

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad) odpad!

To je ale pi****ovina... omlouvám se, ale nemůžu jinak. Mohla by to být možná i zábava, ale pořád mi nějak nedochází, proč tam nacpou modelky a moderátory, místo aby tam dali nějakýho sportovce a my měli aspoň šanci dokončit jedno kolo. Takhle je to ostuda celýho národa! No fuj! Ani 1% nemůžu dát.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Miluju je! Obě dvě, ale Lorelai (maminku) víc a chci aby se už konečne dala dohromady s tím Lukem!!! Pro mě má tento seriál všechno co má mít, aby mě udržel u obrazovky - náboj, vtip, trochu napětí, reality a lásky - ale žádný slaďárny. Nemůžu jinak 100%

Obhájce (2011)

Teda musím říct, že jsem nevěděla, že Matthew umí takhle dobře hrát. Nevím, jestli to bylo výborným scénářem, ale kromě toho, že se na něj pěkně dívá, tak předvedl výborný výkon. Úplně jsem nechápala, jak si to s tou právničinou a okolníma kecama dává :) Jinak velmi zajímavý film, není zas tak předvídatelný, jak jsem si prvně myslela a myslím, že se na něj dá koukat i víckrát. Ocenit musím i výborný herecký výkon Ryana Phiillippe, kterému jsem fakt žrala to jeho I´m innocent! Dávám 90%.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Výborný, výborný, výborný! Měla jsem po prvním dílu strach, ale vůbec jsem se nemusela bát. Druhý díl poslední části má to, co mají poslední minimálně 3 filmy mít a to napětí, strach z Toho-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit, zápletku a to vše po celou dobu filmu. I přesto, že jsem jako věrný čtenář věděla dopředu vše, jak bude, tak jsem se vůbec nenudila a spíš naopak musím říct, že ztvárnění zejména posledního boje bylo výborné. Pravda, mohlo tam být víc okolní bitvy, mrtvol a krve, ale já toto nepotřebuji vidět, takže jsem maximálně spokojená. Rozloučení, jaké mělo být si zaslouží 95%.

Probuzení (2007)

Koukala jsem na Awake takhle večer, kdy jsem byla sama doma, s tím, že si jen tak zkrátím večer. Netušila jsem však, že během filmu nebudu ani dýchat. Pro mě neměl film žádné hluché místo, byl pro mě absolutně nepředvídatelný a jenom jsem pořád čekala, jak že to dopadne. Ano nebyly zde dramatické herecké výkony, ale námět a zpracování bylo super a udrží diváka až do konce v napětí. Možná je 5 hvězd moc, ale já oceňuji film na 90%.

Blázniví bažanti (1971)

Náhodou jsem tento film viděla, když mi jej pustili v autobusu cestou na dovolenou a musím říct, že je to pecka. První půl hodina až hodina je plná smíchu, až jsem brečela a za břicho se popadala a říkala si "to snad není možný", poslední půlhodina už je méně vtipná, ale i tak vůbec nenudí. Dávám poctivých 80%.

Transformers 3 (2011)

Hmmm teda jsem dost zklamaná. Podle upoutávek a informace, že film bude točit Michael Bay, jsem se moc těšila a zainvestovala i do 3D provedení, ale ani to nestačilo na to, aby mě film v polovině nějak bavil a udržel mou pozornost... bohužel jsem spíš poslední asi půl hodinu nervózně poposedávala a čekala, kdy už bude tomuto utrpení konec. Výměna Megan Fox film shodila asi o 90%, bohužel výběr blonďaté pipinky, která vůbec neumí hrát a navíc je na konci filmu, kde se pořád někde válí a padá úplně čistotně bílá, dokonale namalovaná a učesaná, bylo šlápnutí opravdu dost vedle. Kromě toho je film naprosto předvídatelný, plný trapných amerických vtipů a záběrů, až mi to nepřipadalo místy vůbec vtipné. Připouštím, pár vtípků se povedlo, výborný byl John Malkovich a ti dva malí robůtci :) Ano i pár (mých oblíbených) zpomalených záběrů typických pro Michaela Baye vyzdvihlo tento film na 2 hvězdy a 40%.

Vanilkové nebe (2001)

Hmmm tak musím říct, že i když jsem od filmu moc nečekala - hlavně ze začátku, tak mě docela dostal. Je naprosto nepředvídatelný a udrží u obrazovek až do konce. Zajímavé a napínavé jsou scény s Kurtem Russlem, kdy Tom Cruise vypráví svůj příběh. A konec mě dostal úplně - tohle mě nanapadlo ani "ve snu"! :D Rozhodnutí, jestli dát 4 nebo 5 hvězdiček, bylo jasně dáno hlavní rolí, protože Tom Cruise je moje srdcová záležitost. Nicméně film si rozhodně zaslouží hodnocení 90%.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Wow právě jsem shlédla 5. díl a už se nemůžu dočkat dalšího. Fakt výborně propracovaný seriál, který diváka udrží u obrazovky od začátku do konce. Krásné propojení fantasy a reality dob dávno minulých, kdy králové bojovaly o své místo na slunci. Jedinou výtku bych měla - že je vše natočeno pro mě až příliš naturalisticky a kdybych viděla méně stříkající krve a soulože, vůbec by mi to nevadilo :) Hodnotím 95% a uvidíme, jak se bude vyvíjet dál.