Donšajni (2013) odpad!

Dobrý den pane Menzle,velmi se mi váš doufám že né poslední film líbil.Dívali jsme na něj po obědě s přáteli a už se moc těšíme na druhý díl.Herci hráli strašně moc dobře,ale hlavně se nám líbila paní Abrhámová,která hezky zpívala.Škoda že nám před koncem sestřička vypla televizi,ale i tak jsme velice rádi,že jsme mohli být u toho pane Jiří.Tolik známých herců pohromadě jsme už také dlouho neviděli.Jen Pepík říkal,že tam mohl hrát ještě Otík!Ještě jednou moc a moc děkujem za nádherně strávenou odpolední nedělní pauzu.S pozdravem chovanci psychiatrické léčebny v Bohnicích.

Kapitán Phillips (2013)

Nebylo těch odstřelovačů,mariňáků,helikoptér,válečných lodí nějak málo??Já bych to určitě ještě posílil,ať je ta akce stoprocentně úspěšná!Chápu,Estráda,proč ne,ale aby kvarteto tvořili čtyři vychrtlý černoušci,tak to kurva ani omylem ne!Podle skutečné události to vlastně bylo,ok.Ale nestačilo třeba,když se ví,že v těch vodách tihle šmejdi řádí,dávat těm nákladním lodím nějakou přiměřenou ochranku?Možná by to vyšlo i levněji,než potom taková mega hollywoodská záchraná mise s dokonalými znalostmi barev.Nic proti Tomu Hanksovi,ten se snažil hrát,jak mohl,i když ten "kapesníkovej"konec už byl malinko moc.Paul Greengrass si tímto filmem sice velkou ostudu neudělal,ale na druhou stranu ani příliš neoslnil.Vypichl bych ještě herce,co piráty hráli, byli fakt úžasní,to chce pochvalu do sekce kástingu!!No a to je vše.60%.

Komorník (2013)

Příběh komorníka,který pracoval v Bílém domě.Stihl za svou"kariéru"obsloužit sedm prezidentů.Příběh je to určitě zajimavý,jenže,já americký dějiny moc neznám a tudíž jsem chvílemi dosti tápal,chvílemi jsem se dosti nudil a chvílemi jsem dokonce i usnul.Moc dlouhý to bylo,chybělo mi tam trochu to odlehčit.Jenže to američani poslední dobou neumí.Forest ale na druhé straně zahrál na výbornou.Takže tak nějak jsem se prokousal na konec a tam Obama,pomoc!!!55%.

Plán útěku (2013)

Slušně odvedený béčko s legendami 80 let,které ještě v žádném případě nepatří do filmového důchodu.Samozřejmě,kdybych se chtěl vrtat ve scénáři,tak nějaký chybičky by se našly určitě,ale proč?Já se bavil a užíval jsem si tuhle nenáročnou hrachovou kašičku s dobře propečeným klobáskem.A nebýt té závěrečné parodie na Komando,tak bych neváhal s větším hodnocením.To fakt už bylo moc!65%.

Jen 17 (2013)

Nymfomanka v takovým odlehčeným ozonovským kabátku bez většího překvapení,ale koukat se na to dalo.Už kvůli Marine Vacthové,která je nesmírně sexy,ouu!!

12 let v řetězech (2013)

To bude zase oscarů,coo!?Pro mně ale tento film ničím výjimečným není.Jo,dobře,některý scény,kde bičují ty chudáky negříky byly natočený fakt skvěle a i herci se do toho hezky dokázali vžít,ale co dál?Příběh byl danej,takže nějaký výraznější vybočení nehrozilo,to ale bylo málo to natáhnout do bezmála 140 minut.Místy jsem se už kurewski nudil.(3 minuty na xicht negra mně fakt nebavil atd.,bylo tam toho víc takových špeků).Jméno režiséra mě mělo varovat,zatím jeho počiny moc nechápu.60%,ale.......

Lásky čas (2013)

No,tak Láska nebeská je a navždy bude jen jedna,tolik na úvod.Ale tím nechci říct,že Lásky čas je špatnej film,to vůbec ne.Pravda,malinko mě tu vadilo model tatika s rakovinou,to už je takový moc obehraně britský,ale budíž.Jinak hezky udělaná pohádka o tom jak se dá šikovně jíti naproti štěstíčku a dokonce i bez kapříků.Rachel byla opět výborná.70%

Rivalové (2013)

Ron Howard je prostě a jednoduše mistr svého oboru.Opět vytvořil úžasnou dechberoucí podívanou s (tentokrát)výbornou hudbou Hanse Zimmera.Daniel Bruhl zahrál Laudu neskutečně dokonale!!a Chris Hemsworth nebyl o nic pozadu.Jo,možná jsem trochu ovlivněn světem F1.,protože jsem to coby malej piskoř neděli co neděli sledoval u dědy s výbornou bábovkou od babičky.Já nemám co vytknout.Bravo,bravo!!!!!100%

Millerovi na tripu (2013)

Skoro až výborná komedie v hlavní roli s Jenifer Aniston.Nevěřil bych,že bych to ještě někdy řekl,ale zde Jenifer určitě nepřéhrávala,nenudila a už vůbec nebyla trapná.No a co je další velký plus,je to,že po dlouhé době to nezklouzlo někam do rodinno-romantické prdele!Skvělý hlášky,výborná hudba,a fakt dobrá režie neznačí nic jinýho,než 80%.(kurva pavouk,au,au).

Šmoulové 2 (2013)

Prvním Šmoulům jsem tak nějak uvěřil tu modrou barvu,a dal jsem tři červený hvězdy.U druhýho dílu už tomu tak nebude ani zdaleka.Velký modrý kresléný prázdno,skoro bez děje.Děcka mi u toho usnuly(což nebylo na škodu),a já jen kroutil hlavou.Mýty o tom,že modrá je dobrá jsou definitivně v prdeli!30%.