Šmejdi (2013)

Do pekla s nimi!!Co více k tomu psát?Odvážnej dokument o zmrdech,na který až doposud nebyl metr.Jsem rád,že tenhle film to změnil.Díky!!

Bez doteku (2013)

Nutno přiznat,že pokus přinést"něco"novýho do současných českých filmových bažin tu byl.Jenže nezkušenost mladého režiséra tu šla dost poznat,o scénáři nemluvě.Hodně slabý dialogy,plno zbytečných scén,takže i když délka byla "jen"nějakých 70 minut,tak to stejně přišlo jako věčnost.Tereza Vítů má pěkný kozy,ale hrát zatím neumí.Kde by taky získala zkušenosti?v Ordinaci??Mužská část herců byla o malinko lepší,ale jak říkám,scénář byl tak pitomej,že moc toho stejně nedovolil ukázat.40%.

Revival (2013)

Jelikož jsem čekal průser,tak musím říct,že dobrý.Sice nebýt Krobota a Geišberga(ten byl naprosto šialený),tak by to bylo o mnoho horší a asi i nudnější.Scénář nebyl dokonanej,ale hudba byla skvělá,takže mi ty nedostatky nahradila.60%.

Muž z oceli (2013)

Ne,ne,já nejsem vůbec spokojenej nad tímto Supermanem.Chaos,nepřehlednost,takovej jeden velkej digitální humus.Tak hrozně blbě provedený akční scény jsem snad ještě neviděl.Zack Snyder tenhle rádoby komiksovej biftek spálil napadrť.Je to škoda,představitel Supermana je sympaťák a Amy Adams byla taky dobrá,ale ty digipřešlapy přehlídnout nelze.40%.

Osamělý jezdec (2013)

Když Gore Verbinski a Jerry Bruckheimer usmažili palačinku jménem Piráti z Karibiku,byla to paráda se vším všudy.Těstíčko jemné,plné mléka a smetany posypané skořicí a s domácí šlehačkou jako ozdoba.No jo,ale tahle palačinka už je dávno sežraná,i když vzpomíná se na ní stále.Tihle pánové si tedy řekli,že usmaží další palačinku,jenže,místo mléka a smetany jen voda,skořici nedali vůbec a šlehačka byla jen ve spreji.Ano správně,tahle palačinka moc dobře nechutnala.Johny Depp zapoměl,že už je v jiným filmu,digitální snad bylo úplně všechno,a samotný děj byl tak nudný,že pohádka v neděli na čt.1 je stokrát zábavnější.Vůbec se nedivím,že to byl v USA takovej propadák.Na odpad to sice není,pár vtípků tam padlo,ale jinak jsem jen přemýšlel a kroutil hlavou kam se poděla ta lehkost a originalita z předchozích filmů tohodle týmu.Tím nesmím opomenout ani pana Zimmera,kterýho jsem považoval za naprostou jedničku ve svým oboru.Tady se to ale jaksi nepovedlo.Tak snad příště.50%.

Stážisti (2013)

Hodně,ale hodně blbá reklama na Google.Kohák by udělal stokrát lepší reklamu,než 10 let vyhaslej Shawn Levy.Vincku Vagone,vyser se na psaní scénářů,to je hrůza,cos vyplodil.Strašná nuda,žádnej nápad,jen všude samej nápis Google.Hoven Wilišson je taky tragéd k pohledání,měl zůstat v Muzeu už napořád,ne jen přes noc.Nemám žádný klady pro tohle dvouhodinový"nic a prázdno"Já mám pro to výraz"Naprostá mandošovina"(kdo neví,co to znamená,ať si to....však víte co)20%

Bezpečný přístav (2013)

To byl teda mysteriozní thrillerovej nervák!Vy kulišáci jedni,to byl zas tah!No nic popojedem raděj.Věčně ožralej manžílek-polda mlátí svou starou,jak nezralý žito.Ta se jednoho dne nasere,bodne ho do oka(kecám,do oka ne),a zdrhne pryč od něj autokarem Student agency do Poděbrad,tam ji přece nemůže nikdy najít,protože tam vedou 4 různé cesty a on má vychozenou jen základku v Uhřiněvsi.Jo,ještě si ostříhá vlasy a obarví na blond,aby ji fakt nikdy nenašel.Připadá vám taky,že už jste ten příběh někde viděly?Další americká medovina sladká jak tchoří prdel.Nic novýho,zas jen pořád to samý.Hlavně nezapomenout na osvědčený model otce,kterýmu umřela žena,nejlépe na rakovinu,samozřejmě mu zůstaly na krku dvě roztomilá dítka,logicky holka a kluk.A tuhle polorodinku si naše bitá blondýna najde.Krásný příběh,že?!Nechtělo by to borcí z JUESEJ vymyslet už něco jinýho?Jasně že néé,Příště tam napište,že je to historický horor,on se zas někdo chytne.20%

Zmizení (2013)

Tak jestli za tohle nedostane Hugh Jackman oscara,ta už ho asi nedostane nikdy.Těžkej nářez přátelé!,dvě a půl hodiny jsem seděl zařezanej v křesle s tatrankou a ani jsem nedutal.Fakt paráda od samýho začátku.Scénář do sebe zapadal,skvělá kamera,výborně sestříhaný a herci zahráli všichni na výbornou.Nemám co vytknout,možná jen malinko ty rozpravy o "nejvyšším",těch tam tolik být nemuselo.Nebudu spojlerovat,ale ten konec....ty vole!!!90%.

Iron Man 3 (2013)

Do třetího pokračování jsem se moc neměl,a když jsem se tedy konečně odhodlal,tak s obamami jak bílý dům.UF!Jsem strašně rád,že se mé proroctví nenaplnilo ani v nejmenším.Novej režisér to měl pevně v rukou.Nasadil tomu nový,lepší kabát,Robert skvěle a trefně hláškuje,navíc si už dělá prdel i ze sebe a padouch je výborně padoušsky nakořeněnej.Zkrátka tenhle Iron Man byl nadupanej od samýho začátku.Mega akční a hlavně srozumitelný scény a výborná hudba Briana Tylera posunuje tenhle díl zase na výsluní komiksu!A ta zmínka o Thorovi....no to by nesměl být Marvel,aby si něco takovýho neodpustil.Já se snad budu těšit na další díl.90%.

Po zániku Země (2013) odpad!

Kam se vytratil ten "Šestý smysl",který tenhle režisér vždy měl a hlavně s ním uměl dokonale naložit.Nechal ho snad v nějaké zapadlé "Vesnici"?Nejsem žádný "Vyvolený",ani jsem nedostal žádné "Znamení",abych poznal,že tenhle film je totální sračka!Už "Žena ve vodě" mě měla varovat,že se tenhle Ind začíná topit."Stalo se"pak to,že "Poslední vládce větru"tomu nasadil korunu.Přestal jsem věřit,doufat.A přece,já blbec si pustím tohle a zjistím,že malej Šmít je naprostej antiherec bez talentu,jeho fotr pro jistotu nehraje vůbec.Kameraman dostal sračku,celou dobu proseděl na hajzlu,tak to za něj vzal brigádník,za 12 dolarů na hodinu.A co dělal celou dobu pan Shyamalan?piloval angličtinu,protože za tu ostudu,co páchá v Americe,má doživotní zákaz vstupu do Indie!Odpad jako nikdy!