Tři mušketýři (2011)

Další zbytečný rádoby blockbuster.Anderson je absolutně mimo mísu.Takhle zprasit klasiku to je do nebe volající.Všechno špatně!!!!!20%

Jsem číslo čtyři (2011)

Jen proto,že pan režisér patří mezi mé oblíbence,a vím,že točit umí(Disturbia,Oko dravce,)dám tři hvězdy,ale jinak velký zklamání.Dialogy,střih,herci,všechno takový nedotažený.No co už,každej někdy šlápne vedle.

V peřině (2011) odpad!

Zajímala by mě jen jedna věc....Kolik asi koksu tvůrci vyšňupali,než tohle vymysleli.To je fakt moc už toto!!!!!Bílou,Rodena,Vašuta,Vilhelmovou,Polívku,tak to už vůůbec nechápu!!!!!!!!!!!!!!čísta nula,jak ještě nikdy.

Cizinec (2010)

Nádherné ulice Benátek,k nakousnutí Angelina Jolie a opět vtipně naladěn Johnny Depp,bez kterého by byl film poloviční.Jasně,pointa byla jasná po 40 minutách,ale zde mi to vůbec nevadilo.Akce,romantika,zábava,dobrá hudba,vše sladěno a šlapalo,jak má.Podle mě lepší,než první verze z roku 2005 s Yvanem Attalem a Sophií Marceau.Tam bylo bráno vše až moc vážně,oproti Cizinci,což asi může někomu vadit.ODPAD to ale určitě dle mého názoru není.Slušně natočená oddychovka,která si na nic nehraje.V pohodě 70%.

Nezastavitelný (2010)

Tony Scott a Denzel Washington k sobě pasují,to je hotová věc.Dobře natočený "vlakový"thriller,který v klidu nenechá snad žádného zaměstannce drah.Kamera a střih typicky "Scottovské",takže opět cool.Možná scénář malinko rozvést,ale prý to je podle skutečné události,tak vlastně proč to zbytečně natahovat a vymýšlet si.Svižné béčko,na které se podívám za půl roku zas.70%.

Paranormal Activity 2 (2010)

Jednička byla fakt strašidelná a bál jsem se ještě 2 hodiny po projekci,zda za mnou není nějaký stvoření od jinud.Tudíš jsem čekal něco podobného od dvojky.No a ono nic.Natahovaný záběry z domácí kamery na "nic" mě opravdu nudily.Scény s dítětem byly jediným,co za něco stálo,ale bylo jich moc málo.To jsem zvědav,co vymyslí ve třetím díle.Takže druhé navštívení do světa tajemna se vůbec nepovedlo.Vtip je v tom,že to vlastně byl sled událostí,který vznikl ještě před jedničkou,to nechápu už vůbec....45%.bu,bu,bu..........

Czech Made Man (2011)

Až na to příšerné herecké obsazení se to docela dalo.Film měl tempo a byl dokonce i vtipný,ale to předbíhám.Díky Budařovi,65%.

Na doraz (2010)

Průměrná road-movie,která bohužel postrádala tempo a náboj.U pár scén jsem se pobavil,ale jinak nuda a čekání na konec.Robert Downey Jr.,Zach Galifianakis a pes Sanny spíše improvizovali,než hráli.Zda to byla chyba režie,nebo scénáře nedokážu říct.Kdyby se alespoň narodil malej Jamie Foxx,dal bych o něco víc.55%.

Nevinnost (2011)

Jan Hřebejk prostě a jednoduše umí! K tomu výborná kamera a scénář a další jeho lahůdka je na světě,Působivé,emoční,místy až temné,to vše zabaleno do mistrovského hávu.Smekám!100%.

Dívka, která kopla do vosího hnízda (2009)

Předchozí dvě části nasadily slušnou laťku,tudíš jsem čekal min.totéž od dílu posledního.Bohužel!Bezmála dvě a půl hodiny je opravdu na kriminálku mnoho,to už je zapotřebí hodně propracovaný scénář.To ale neříkám,že scénář byl úplně špatný.Klidně bych se ale zaměřil jen na soudní líčení,to co bylo předtím,byl spíše takový gulášek scén beze smyslu a někdy zde chyběla i logika.Šlo poznat změnu rešiséra s daleko menšími zkušenostmi.Výsledek celé této trilogie hodnotím jako velmi nadprůměrný,i když poslední díl malinko kolísá.A jde to i bez Ameriky,to je taky velký plus!!60%.