Dr. House - Všichni umřou (2012) (epizoda)

Název epizody „Everybody Dies“ odkazuje na první epizodu, jejíž alternativní název je „Everybody Lies“.

Za hodinu jsem zpátky - Egyenruha kötelező! (1973) (epizoda)

Podzim 1937, Budapešť... Hubený chlapík chodí po ulicích, vyhýbá se policii, zamiluje se do každé služky.  Nakonec se dostane do ošuntělého pajzlu, kterým je budapešťský Metropolitní úřad práce, kde shánějí řidiče. Přihlásí se náš chlapík z venkova, je řidič, jmenuje se Láng, Láng Vince (Gábor Harsányi).

Blaulicht - Heißes Geld (1963) (epizoda)

Při důmyslném vloupání do trezoru v továrně na vagony Grolitz bylo odcizeno více než 100 000 marek na mzdy. Přestože za pachatele lze považovat pouze jednoho zkušeného svářeče, okruh podezřelých je velmi široký. Je třeba vyslechnout nespočet zaměstnanců a ověřit jejich alibi. První stopy nikam nevedou. Celé město je již v chaosu. Detektivové musí snášet nepříjemné otázky a posměšné poznámky. Jak se okruh pachatelů stále více zužuje, jeden z podezřelých ztratí nervy a uprchne.

Člověk na kolejích (1956)

Jistá atraktivita prostředí pro milovníky mašinek-ale socialistický příběh je banální...

Gefährliche Fahndung - Staatsanwalt gesucht (1978) (epizoda)

Toni Pleisner se domnívá, že dosáhl vrcholu svého pátrání: konečně se mu podařilo vypátrat bývalého armádního velitele a nyní mu stojí tváří v tvář. Tento muž kdysi vydal svého otce na smrt a je zodpovědný za všechny další vraždy. Nyní žije pod jménem Condossi. Jak se ale Tonimu podaří předat vraha spravedlnosti?